Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 130kilóról indultam hétfőn...

130kilóról indultam hétfőn júniusig lehetséges leadni 20 kilót?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 05:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen, én átvenném!
2020. jan. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Simán. Nagy súlyból könnyebb fogyni.
2020. jan. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha jó az étrend, és mozogsz is becsülettel.
2020. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
17,3 is megfelelne? mert lehet, hogy annyi lesz.
2020. jan. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Igen, fél év elég sok idő.

De nem értem, miért kell ennyire rákattanni a számokra. Az a lényeg, hogy csináld, normálisan, egészségesen, és akkor úgy is mennek le a kilók. És tök mindegy, hogy a 20 kiló júniusra vagy júliusra megy le. Meg egyébként is, ha sikerül, akkor júniusban abbahagyod, vagy mi?

2020. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Én fél év alatt leadtam 20 kilót, pedig csak 100-ról indultam.

Aztán a következő egy évben még 10-et, és azóta 70 kiló körül vagyok.

2020. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
#5: van akit a számok és a határidők motiválnak a fogyásban. Nem biztos hogy abba akarja hagyni ha elérte, csak kitűzött magának egy szakaszt célul és ha teljesül, attól új erőre kap a további kilókhoz. Nem feltétlen kell beszólni ha nem ismered az indítékát, örülni kell, hogy vannak még olyan emberek, akik vagy így vagy úgy de változtatnának magukon.
2020. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

7: Nem értek egyet. El kell kezdeni és kész.

Ha itt azt írták volna, hogy nem lehetséges, akkor meg se próbálja? :) Totál nonszensz az egész. Persze, legyenek célok, de nem ez legyen a feltétel.

Egyébként te sem tudod, hogy hogyan értette a kérdező :D

2020. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8 azért kérdeztem, hogy reális-e amit kitűztem és gondoltam ,hogy biztos vannak olyan emberek itt akik hasonló súlyról fogytak akiknek van tapasztalata.


Egyébként már elkezdtem itt nem arról van szó, hogy nem fogom elkezdeni a kommentek alapján.


Igen jól írja a másik kommentelő engem ez motivál ha kitűzök egy célt és elérem.

2020. jan. 14. 11:41
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja és nem fogom abbahagyni a végső cél az a 80kiló de tisztába vagyok azzal, hogy az elején még gyorsabban fog menni utána lesznek stagnálós időszakok is és már nehezebben fog menni.

Utána természetesen majd súlyt tartani szeretnék mielőtt azt írnád, hogy akkor 80kilósan fogom abbahagyni.

2020. jan. 14. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!