Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket ehetek ha...

Milyen ételeket ehetek ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

Amióta kolis vagyok szerintem híztam. Mivel nem vagyok egy nagy szakács általában ilyen olyan tésztát ettem mert az olcsó és könnyen elkészíthető. Viszon most úgy érzem hogy ez már kicsit sok, és szeretnék egy kb 7 kgtól megszabadulni.


Miket főzzek, amiket könnyen, viszonylag olcsón el tudok készíteni?



2020. jan. 14. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Bármit ehetsz, csak a mennyiségre kell figyelni.
2020. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sok tésztàs étel hatàsàra hízàst érzékelsz, nyilvàn nem tesz jót, vàltsd ki a nagy részét zöldségköretre. Nem kell séfnek lenni hozzà.
2020. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Barmit ami nem hus
2020. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
vagy valts tesztat, ha szereted. esetleg cukkinispagetti, a tesztat helyettesitsd massal. keruld a cukrot (a hozzaadottat). egyel zabkasat, zabsutiket, (zab-banan-mez-alma-mogyorovaj-stb liszt nelkuli alapanyagokbol es nagyon laktato) durum vagy teljes kiorlesu tesztak, friss alapanyagokbol is tartalmas salatakat lehet csinalni. vagy mezes mustaros csirke rizzsel egyszeru, mustar so bors es tejfol (tejjel vagy tejszinnel is csinatam mar) mez se feltetlen kell bele. vagy sutoben sult husok melle burgonya, repa, zeller, edesburgonya sutoben egyszeruen elkeszithetoek
2020. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja igen ha mas nem koretnek vajon parolt zoldsegek, fagyasztva akar a mixet is megveheted koliban mindenhez azt ettunk szinte :D
2020. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
viszont a cukor liszt elhagyasaval nekem le is jott a plusz kilo kb 2 honap alatt, nahyjabol 7 kilo. meha egy megalloval tobbet setaltam vagy tobbet ha jo ido volt, mert sajnos nem mozogtam sokat
2020. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főzzél tojást, egyél hozzá sok zöldséget.
2020. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Irj ram, par tippel tudok segiteni.
2020. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!