Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Magyarázza el valaki, hogy működik ha sokat eszek egyszerre, utána meg semmit?

Szóval hibáztam. Ma reggel betoltam 900 kalóriányi ételt és úgy döntöttem, akkor munkahelyen nem eszek semmit. Úgy általában ma már nem eszek semmit. Esetleg valami gyümölcsöt edzés előtt.

Mi játszódik le a szervezetemben ilyenkor?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, kalória, evés

jan. 14. 12:36  Privát üzenet  

A válaszok
Koplalás

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 14. 12:42 Privát üzenet

Ez nem volt sok, főleg nem egész napra, a szervezeted azt gondolja, hogy kénytelen magát szabályozni, ez a jojózás tuti receptje.

Éhezteted magad, a szervezeted mindent visszatart, lassan, éhezve fogysz; utána zabálsz, mindent hasznosít!

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 14. 14:05 Privát üzenet
Reggelire valóban sok a 900 kcal, de egész napra kevés. Nyugodtan egyél még.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 14. 14:43 Privát üzenet
Sziszi840623 nevű felhasználó válasza:

hulyeseg nem enni https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__2..

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jan. 14. 17:00 Privát üzenet
Edzeni kene, akkor szinte zabalhatnal barmennyit

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 14. 17:01 Privát üzenet
Sziszi840623 nevű felhasználó válasza:

egyebkent ha sokaig nem eszel a tested elkezd tartalekolni ha kajalsz, tartva a kovetkezo ehezestol igy jol meghizhatsz, amit utana nehezebb leadni. ha be is kajalsz reggel napkozben egyel normalisan es ne a kaloriakat szamolgasd

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 14. 19:07 Privát üzenet
Nem tudom mennyi kajában az a 900 kalória. De mindegy is, egyszer kajálni reggel, aztán semmi, az nem normális a szervezetnek korogni fog a gyomrod délutánra tuti....

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 15. 10:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy het zabalassal mennyit lehet hizni? Es utana visszaall a sulyom ha ujbol koplalok?
Ha nagyon sokat eszem és utána veszek be hashajtót akkor az az étel nem rakódik le és nem hízok meg, ugye?
Ha eves elott bevettem egy szuztea forte kapszulat es utana kb 2 ora mulva hasmenesem volt kb mennyi szivodott fel a taplalekbol?
A mackónadrágot miért hívjuk így? Utana néztem a neten, de az etimológiája sem magyarázza miért pont medve.
Tudom, hogy én vagyok a buta, és sokan kérdezték már, de most valaki magyarázza el végre nekem is könyörgöm, hogy a pozitív ovulációs teszt produkálásakor vagy közvetlen utána...
Ha fél 10-kor eszek, de utána tornázok és 11 órakor fekszek le akkor az nem vészes fogyás szempontjából? Ha igen, akkor magyarázza el valaki hogy működik ez a dolog.

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!