Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Magyarázza el valaki, hogy...

Magyarázza el valaki, hogy működik ha sokat eszek egyszerre, utána meg semmit?

Figyelt kérdés

Szóval hibáztam. Ma reggel betoltam 900 kalóriányi ételt és úgy döntöttem, akkor munkahelyen nem eszek semmit. Úgy általában ma már nem eszek semmit. Esetleg valami gyümölcsöt edzés előtt.

Mi játszódik le a szervezetemben ilyenkor?



2020. jan. 14. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Koplalás
2020. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem volt sok, főleg nem egész napra, a szervezeted azt gondolja, hogy kénytelen magát szabályozni, ez a jojózás tuti receptje.

Éhezteted magad, a szervezeted mindent visszatart, lassan, éhezve fogysz; utána zabálsz, mindent hasznosít!

2020. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire valóban sok a 900 kcal, de egész napra kevés. Nyugodtan egyél még.
2020. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Edzeni kene, akkor szinte zabalhatnal barmennyit
2020. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egyebkent ha sokaig nem eszel a tested elkezd tartalekolni ha kajalsz, tartva a kovetkezo ehezestol igy jol meghizhatsz, amit utana nehezebb leadni. ha be is kajalsz reggel napkozben egyel normalisan es ne a kaloriakat szamolgasd
2020. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi kajában az a 900 kalória. De mindegy is, egyszer kajálni reggel, aztán semmi, az nem normális a szervezetnek korogni fog a gyomrod délutánra tuti....
2020. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!