Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hizlal a citrom?

Hizlal a citrom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig csak csapvizet ittam, szeretnék bele citromot (vagy citromlevet) tenni, de nem tudom hogy ez hizlal-e. Valaki segít?

2020. jan. 15. 15:23
 1/10 anonim válasza:
21%
Az biztos, hogy több cukor van benne, mint az eperben.
2020. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem hízlal.
2020. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Viszonylag kevés cukor van benne. Nem gondolom hogy hizlal, de azért az óvatossàg nem àrt , a fogak miatt.
2020. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Athlon77 válasza:
63%

A citrom savas. Ha sokat eszel, sok lesz a gyomorsavad. A sok gyomorsav pedig arra inspirál hogy egyél.

Szóval a citrom önmagában nem hizlal, de mégis.

2020. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 steris válasza:
73%
Ha megeszel vagy 5kilót
2020. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

attól, hogy ízesítésnek teszel egy kis citromlevet a vizedbe, nem fogsz meghízni

megnéztem neked, azt írják egy közepes citrom kb 21 kalória (és 1,8 g cukor, ha érdekel)

na most ez se sok, de ugye ennyit nem is használsz fel egyszerre, szóval nem, nem fogsz tőle hízni

2020. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Élj csak tovább csapvizen és fényenergián. Hamarosan egy ostoba hülyével kevesebb lesz a Földön.
2020. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj, hogy nem érted. A fogyás egyszerű. Ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel, fogyni fogsz. Mindenkinek más az a kalória mennyiség, amitől fogy. És minden ételnek más a kalória tartalma. Citromléből konkrétan bármennyi mehet, kólából már egyáltalán nem, ha fogyás a cél.

Szóval ha nem eszel meg 100 darab citromot, akkor biztos, hogy nem ettől fogsz elhízni. Mielőtt még diétázgatnál, meg ilyeneket csinálnál OLVASS UTÁNA.

2020. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, en kiskoromban rengeteg citromot ettem, most meg kardioznom kell, hogy leadjam azt a sok zsirt, amit azokkal szar citromokkal vittem be 🍋
2020. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fogsz elhízni, ha citromot teszel a vízbe! Viszont nem mindenkinek bírja a gyomra a citromos vizet.
2020. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!