Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hetente legalább...

Hogyan tudnék hetente legalább 2 kilót fogyni? (nem kérek csodaszerekből, koplaló diétákból)

Figyelt kérdés
Még így is, hogy december eleje óta leadtam 10 kilót, legalább 25-30 plusz van rajtam. Nem vagyok lusta, képes vagyok naponta akár kétszer is eljárni kocogni (2 x másfél órát). Csak úgy érzem egyre nehezebb lesz, bár eddig a 2 kiló mindig összejött, de szeretném ezután is tartani ezt. Ki milyen normális étrendet ajánl? Én annyira nem szabtam eddig határt, hogy most csak gyümölcs vagy csak zöldség, habár azokból sokkal többet eszek mióta diétázok. És levest napi szinten. Húst is eszek, de csak főve vagy grillezve, és sok főzeléket is. Amit még csinálok, hogy 6 után, amikor még van egy vacsorám, már csak zöldséget vagy gyümölcsöt viszek be, esetleg üres joghurt. Mire kéne még odafigyelnem étrenddel kapcsolatban? Minden segítséget és javaslatot elfogadok. 176cm/106kg/22/F
2020. jan. 17. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:

A folyadék bevitel nagyon fontos. Ez leginkább víz legyen, ugyanis a gyümölcslevek stb mind nagyon cukrosak.

Este 6 után (vacsi) érdemes elhagyni a szénhidrátot, vagy legalábbis lecsökkenteni a mostani adagot és inkább fehérjedús ételt enni.

2020. jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ne akarj túl gyorsan fogyni mert lógni fog a bőröd.
2020. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
18%

Ilyen a testalkatod,pár kiló talán még lemegy,de ez nem élet almával a kezedben futkározni...

Békélj meg egy 100-assal

2020. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A túl gyors fogyàst a bőr nem biztos, hogy tudja követni egy idő utàn. De a te dolgod. Ha van pénzed plasztikàra, végülis mindegy. Bàr attól függ mennyi lesz a teljes fogyàsod, ha eléri a szabàlyzott mértéket és orvos igazol, plusz fél évig tartod, akkor tbre is csinàltathatod.
2020. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nyugi tesó nemvéletlen a kérdés időpontja sem.


Nyilván fosásig zabáltad magad az ünnepek alatt,nincs ezzel gond.

Csak hizásra hajlamos vagy,ez nemjutott eszedbe a fa alatt...

2020. jan. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!