Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott mar valaki a “bakker...

Fogyott mar valaki a “bakker lefogyok” termekekkel? Facen van ilyen csoport. Aki hasznalta mar attol lenne par kerdesem. Esetleg mellekhatas?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen termékkel nem fogsz fogyni illetve zsírból nem de pénzből igen.
2020. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Itt nagyon jokat irnak. Csak hallottam hogy faj a has tole ezert erdekelne egy olyan velemenye aki hasznalta
2020. jan. 18. 22:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy ezt nem tanítják a biológiai órán.


Lefogyni akkor fogsz ha egy egészségesebb életmódba kezdesz. De majd a saját károdon rájössz amikor kidobtad a semmiért a sok pénzt és még beteg is lettél tőle.

2020. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mint mondtam az elobb is. Olyan valaszat varom aki probalta a termeket. Mas nem!!!! Oke tudjuk mit tanit a biologia ora, mozgok, egeszsegesen eszek😉 De ez a termek megfogott is kiprobalnam csak erdekel mi a mellekhatas ha van egyaltalan!!!!!!
2020. jan. 18. 22:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Offolni fogok, de fel nem foghatom, hogyan dőlhetnek be nők ennek a láncbagós nőgyűlölő "gurunak".

Hihetetlen, hogy itthon Norbika és ez a majom a két legnépszerűbb fitness-guru, miközben marhaságokat pofáznak folyamatosan és a testalkatuk sem a legjobb cégér.

2020. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

De ha már termékek:


Biotech

Scitec


Sokkal minőségibbek elérhetőbb áron.

2020. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

A barátnőm próbálta. Igaz nem volt mellékhatás, de semmit sem fogyott. Elképesztő drágák a csomagok. A faces csoportban én is benne vagyok mert meghívott a barátnőm . Ott csak sikertörténeteket engednek posztolni, ha negatív véleményed van moderálják és kitesznek a csoportból.

Szerintem nem hatásos. Azok a nők akik azzal lefogytak anélkül is lefogytak volna a diéta és a mozgás hatására.

2020. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdező minek teszed fel a kérdést ha leírja valaki, hogy sz.r nem fogsz tőle lefogyni de te nem ilyen választ vártál hanem pozitívat és nem érdekel téged a negatív komment?


Ennyi erővel vedd szépen meg és tapasztald meg a saját bőrödön mert annyig ugysem fogsz hinni nekünk.

2020. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szintén van ismerősöm aki használta, használja, de kb semmit sem fogyott vele. Ablakon kidobott pénz, ezek az emberek várják a csodát, miközben a fogyáshoz csak akaraterő meg kitartás kellene, semmi más. Aki akar, az le tud fogyni, bármilyen módszerrel, mégha egészségtelen is (pl koplalás).
2020. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
En ket wmbwrrol tudok ismeros aki ezzel fogyott wleg sokat
2020. jan. 19. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!