Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta? Sportolók szerintetek...

Diéta? Sportolók szerintetek ez jó lesz?

Figyelt kérdés

Meg kéne szabadulnom egy 10-től, heti 12x edzem, de változtatni akarok a kajámon. Ez milyen?


R: 50g zab+ 2 tojás +30g fehérje kisütve

T: 30g fehérje

E: 150g zöldség+ 150g hús+ 50g bulgur

U: 100g zöldség+ 100g hús+ 50g bulgur

V: 250g zsírszegény túró+1 tojás


Mit gondoltok? Minden reggel éhgyomorra kardiózok 45p és heti 5x járok terembe, valamikor azután is kardiózom. Anavarral akarnám kombózni mivel 7éve edzem és az istenért se száradok le. 22/L



2020. jan. 20. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hátpersze.........
2020. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
??
2020. jan. 20. 21:11
 3/15 anonim ***** válasza:
annyit akartam érzékeltetni, hogy kamu a kérdésed.
2020. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne? :D
2020. jan. 20. 21:36
 5/15 A kérdező kommentje:
Van időm és energiám minden reggel 45 percet szánni magamra illetve heti 5x elmenni a terembe nem egy nagy kunszt. Nem értem miért kamuzod le
2020. jan. 20. 21:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nem ezzel van gond, tényleg nem egy nagy kunszt. az a kunszt, aki ezt már 7 éve csinálja, már Anavarral akar próbálkozni, és egyedül még mindig semmi fogalma nincs az egészről, ráadásul nem a teremben kér segítséget, ahol minden nap van, hanem itt a gyakorin, nem a testépítés, hanem a fogyókúra kategóriában.

kb. ennyi.

2020. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, annyira zokni vagyok, hogy nem kérdezősködtem bent :D annyit kapok vissza hogy csinos vagyok hagyjam rá. Ezt tanultam ez a szakmám, csak nem dolgozom benne. Létező minden dolgot kipróbáltam már, de nullára esik az anyagcserém. Értsd úgy hogy cukor és liszt nélkül ami bemegy nem jön ki. Vágod én hónapokig ellenék mosdózás nélkül ami azért nem tuti. Miért a testépítésbe raknám be ha ez egy összeállított étrendről szól nem épp edzésről? Igazából engedd el, értelmes hozzászólást megint nem kaptam, és valaki megint nagyon okos csávó akart lenni köszönöm...
2020. jan. 20. 22:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A sport kategóriában tényleg többet tudnának segíteni.


A pihenés ma már bizonyítottan kulcsszerepet játszik a kondi világában, marha sok ennyi edzés. Ennyi mellett nem is értem mi lehet a probléma, de annyira nem is értek hozzá.

A kajád nagyon jó, bár néha egy csalónap nem árt állítólag a huzamosabb ideig fennálló kalóriadefic megrekedést okozhat.

De lehet nem látod magad reálisan és bomba formád van :-) Súlyzós edzés mellett nem is a kilók, hanem a centik a mérvadóak.

2020. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, tényleg elég zokni vagy :D

na de hogy értelmes hozzászólást is kapj, neked fordított diétára van szükséged, mert már kifacsartál mindent. az anavart meg felejtsd el.

2020. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aki még mindig ott tart, hogy az anyagcsere sebességét wczéshez köti, annak még minimum 7 év kéne, mielőtt szteroidhoz nyúl.
2020. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!