Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi segíthet a fogyásban?...

Mi segíthet a fogyásban? Egyszerűen nem akar beindulni a fogyás.

Figyelt kérdés

Egyre csak hízok, pedig napi 3* eszek keveset, nem zabálok utána. Kevés szénhidrátosat eszek.Haspadozni már tudok egyéb mozgást nem

tudok még végezni. Próbáltam a 90 napos diétát,de 2 hétig ment, mert "4 nap után mindenki fogyott a víz leadás miatt"


Pajzsmirigyemmel nincs gond, orvos megnézte annyit mondott " kicsit alacsony de nem kell vele foglalkozni"

Nem tudom így mit kezdjek 20 kilót szeretnék leadni,de ha már pár kiló menne az is jó lenne.


Most így nem tudom mit tegyek. Menjek még orvoshoz vagy hova menjek. Nem vagyok lusta, mert van futópad és haspad,de a futás még nem megy annyira.

A haspadozást tudom mindennap 50 db-ot csinálni,de lassan... Nincs tőle izomlázam szóval nem tudom ez így hatásos-e, de kicsit most feladtam.

Van valaki hasonló ilyen cipőben? Mit tegyek? 28 éves vagyok sose szültem. Tudjam le annyival, hogy ez már korral jár nem lesz jobb? Teljesen magam alatt vagyok. Volt hogy 1 hónap alatt híztak 6!! Kilót... Akkoriban sok volt a stressz, kialvatlanság,de már ezek nincsenek, ( igaz rosszul alszok)



2020. jan. 22. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Hasazástól nem fogsz fogyni. Korlátozni kell, a kalóriákat, és fogyni fogsz. Ha nem akarsz/tudsz étrendet összeállítani, keress a neten 1200 kalóriás étrendeket!
2020. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Az 1200 kcal kevés... Inkább 1500-1800 kcal, amíg azzal is megáll a fogyás. És az sem mindegy, hogy mit eszel, szóval pici időt szánj rá, és számolgasd össze a kalóriákat, illetve makrókat, lehet azokon kell egy picit módosítani. Illetve, inni sem iszol cukros üdítőket, egyáltalán? (A gyümölcslé is cukros, a bolti tea is.)

Ezen kívül, ha enyhén alulműködik a pajzsmirigyed, szedj szelént (hacsak nem eszel sok olyan ételt, aminek amúgy is magas a szeléntartalma). Ha nincs konkrét pajzsmirigy gond, de picit alulműködik, akkor az jót szokott tenni. De előtte mindenképp nézd meg az étrendedet, kicsit pepecselj el rajta, és ha az rendben van, és igényli a szervezeted, akkor próbáld ki.

2020. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

En most ezt probalom es egeszen jol megy:

16-8 atmeneti bojtoles, a lenyeg, hgy minden nap egy 8 oras periodusban ehetsz es egy 16 oras periodusban nem. En pl. 12 es 20 kozott eszem (ebed delben, vacsora fel8 korul, kozben zoldseg, gyumi, de igazabol nincs semmilyen megkotes abban, hogy mit eszel a 8 ora alatt), es 20 es masnap del kozott pedig nem. Nekem nem igazan hianyzik a reggeli, igy viszonylag konnyen tartom. Ha neked a reggeli nagyon fontos, lehet ugy is, hogy 8-16 kozott eszel.

A 16 ora alatt fontos, hogy igyal rendesen, kaloriamentes italokat (viz, tea, kave stb.).


Ez a koplalas egyes kutatasok szerint a fogyas mellett kulonosen hatasos a cukorbetegseg es szivbetegseg megelozesere (csokkenti az inzulin es vercukoszintet, koleszterint, vernyomast).


De: Ha valamilyen komolyabb betegseged van, beszelj az orvossal mielott belkezdesz (pl 1-es tipusu cukorb. eseten nem lehet)


sok sikert!

2020. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Keveset iszok úgy mindenből, mert nem akarok sokat wcre menni munka közben. Citromos vizet szoktak, sima zöld tea, néha energiaital de nem vásárolok boltban ilyet.

Tehát feleslegesen hasazok? Akkor csak van vmi spec. étrend erre.

Almát eszek meg banánt, joghurtot ritkán eszek szénhidrátot. Napi 3 alma az kevés és nem is vagyok éhes tőle, nem zabálok be este utána .. de ez egyoldalú de vannak ilyen napok egy héten többszőr is de nem értem végképp ...

2020. jan. 22. 14:12
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A mozgás semmiféleképpen nem felesleges.

Mindenképpen igyál sokat és próbáld meg rendbe rakni az alvásodat.

Az étkezésedről keveset tudni ezért arról nem tudok mit mondani.

2020. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Azért nem fogysz, mert hülyeséget csinálsz. Amit te csinálsz, az koplalás és raktároz a szervezeted. Egyél napi 5-ször keveset, normális kaját, ne pedig almát. Plusz sportolj. Hasazáson kívül miért nem tudsz mást csinálni?
2020. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Konkrétan mennyi volt a TSH-d? inzulinrezisztenciát vizsgáltak nálad?
2020. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy hülyeséget csinálok, hogy napi 3x eszek,de mivel olyan a munkavégzésem hogy egyszer van egy 20 perces kaja szünetem így reggelizek + ebéd szünet + amikor haza érek... Azért nem tudok mást mert a sétálástól is " húz lefele a derekam" így futni stb fáj nagyon.


Nem tudom mennyi volt a tsh-m mert nem adta ki az eredményt csak mondta, más vizsgálaton nem voltam

2020. jan. 22. 16:15
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem az a lényeg hányszor eszel, hanem hogy mit és mennyit. 3 evéssel simán be lehet tolni 6000 kalóriát is akár.

Vezesd mit eszel, számold egy hétig és meglátod mennyi. Napi 1500kcal jó lehet bár nem írtál magadról.

2020. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Általában alma, teljesk. Szendvics( vaj nélkül) banán, joghurt kb ezeket eszem hétköznap. Hétvégén főzök valamit csirkemell + rizs vagy csak vmi leves, reggeli vagy vacsi tojásrántotta, tükörtojás

Igazából nem sok választék van a palettán.

Hétköznap örülök ha tudok reggelizni meg ebédelni.


Vagy inkább nyomassam a salátát?

2020. jan. 22. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!