Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokúrázom de ma annyira...

Fogyokúrázom de ma annyira megkívántam a túró rudit hogx megettem 1 db ot viszont utána annyira rosszul éreztem magamat miatta hogy meghánytattam magam ilyenkor is hízlal ha kihányom?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmebetegnek tetszik lenni?
2020. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb a problémád (mentálisan), mint 1 túró rudi keserves elfogyasztása. Az evés miatti bűntudat meg éheztetés (mert ahol nem fér be egy túró rudi, ott gyanúsan meg van vonva a tápanyagbevitel, te meg sóvárogsz) jó út arra hogy leépítsd magad. Ettől már nincs messze, hogy minden más is mumusnak lesz nézve, de az önkontroll hiánya miatt becsúszik 1-1 kis-nagy zaba, majd arra jön a rendszeres hánytatás, hogy feloldozzon a bűnözés terhe alól. Ez meg már bulimia, aminek az útjára léptél.
2020. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem, ez nem a bulímia hanem egyszerűen idiotizmus, ugyanis a k. kérdező az emésztéssel a legminimálisabb szinten sincs tisztában ezért egy túrórudi után rögtön hánytatja magát.


Szóval ha már mártírkodunk akkor legalább ismerjük már az alapokat, mert ez így szimplán csak nyavajgás.

2020. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbeteg vagyok, egész életemben diétáznom kell, de néha egy túrórudit megeszem, beleépítem a diétába, se a cukromat nem emeli meg drasztikusan, sem el nem hízom tőle.
2020. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És még nekem mondja anyám, hogy hülye vagyok.
2020. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rendkívül tudatlan vagy a táplálkozással és a test működésével kapcsolatban, megpróbálom egyszerűen elmagyarázni a dolgot. A hízás-fogyás nem 1 db túrórudin múlik, hanem azon, hogy a szervezeted által alapjáraton felhasznált napi kalóriamennyiséghez képest tartósan többet vagy kevesebbet eszel. Az, hogy ez mennyi, emberenként változó, függ az életkortól, méretektől, fizikai aktivitástól, esetleges betegségektől. A koplalás nagyon káros, a szervezetednek szüksége van tápanyagokra és energiára a megfelelő működéshez. A hánytatást felejtsd el, egy túró ruditól még senki se hízott el.
2020. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!