Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az étrend...

Szerintetek ez az étrend rendben van egy diétáhóz? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Reggeli(8:00): 3 tójásból készítek rántottát + eszek hozzá némi kechupot és egy pohár tej kísérőnek. Vagy mikor már unom a tójást áttérek a tejbedarára amit megszorok kevés kakaóporal és ehhez is iszok egy pohár tejet

Ebéd(13:00): álltalában valami hús. Egyik héten 2db rántot húst eszem másikon 2db csirkecombot

Vacsora(16:30): egy müzlis joghurt.

Egész nap csak vízet iszom.

És 17:00 után már semmit sem eszem.

A testmozgás meg nem valami sok. Csak a kutyát visszem el sétálni és ennyi.


Jelenleg 100kg vagyok és 161cm magas.


Szerintek ez a diéta megfelelő vagy kellene valamin változtatnom?


21/Lány



#diéta #fógyokura
2020. jan. 25. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

22/F, 176cm

Kb 5 hét alatt fogytam 11 kilót eddig, jelenleg 104 vagyok.

Saját tapasztalatból írok. Nekem a napi többszöri (legalább 4, de általában 5) étkezés vált be. Ki kell hogy ábrándítsalak, sajnos, hogy amilyen étrendet írtál, az borzasztó egyébként. Azzal hogy éhezteted magad nem fogsz tartós eredményt elérni, és zsír helyett izomból fogsz fogyni ha ezt az étrendet követed...

Étkezz normálisan, lehetőleg 3 óránként vegyél magadhoz egy keveset. Leveseket is egyél, gyümölcs-és zöldségsalátákat lehetőségeidhez mérten.

Én is csak sétálni szoktam. Megerőltetőbb mozgást nem is bírok, mivel asztmás vagyok. Szerintem az is bőven elég lesz egy darabig, próbálj minden nap többet és többet sétálni. Én már napi 1-másfél óra után is sokkal energikusabbnak érzem magam.

Amit még csinálhatsz, hogy kiszámolod a napi kalóriabevitel igényedet, és minden nap kevesebbet eszel annál. Nekem pl ez nem jött be. Mindenki tisztában lehet azzal hogy mi hízlal és mi nem, elég ha elkerülöd a szenny ételeket, és máris jobb lesz, már a közérzeted is.

Ha valami nehézségbe ütköznél talán, akkor írhatsz privátot is és próbálok segíteni. Hajrá, kitartást, és sok sikert!

2020. jan. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak ezt tervezed akkor ez borzasztó.

Alig van rost benne, olyan szorulásod lesz, hogy csoda.

Tegyél hozzá zöldségeket, salátákat.

Nagyon magas a zsír tartalma ennek amit írtál. A szénhidrát meg alacsony túlzottan alacsony.

2020. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó.

-17 utàn nem evés hülyeség

- sok zöldségre lenne szükséged, olajos magvakra, nyugodtan ehetnél sajtot is, ha a laktóz nem gond. És több vàltozatossàg se àrtana. Ez így tàpanyaghiànyos, egyoldalú, unalmas. Nem fogsz hosszútàvon kitartani.

2020. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rántotta és a hús jó alap, a mennyiség is OK. Ehhez viszont kellene még sok zöldség, főzelékek, levesek.

Fél öttől lefekvésig nem fogod kihúzni evés nélkül, főleg, ha csak egy müzlis joghurtot eszel utoljára. Valami laktatóbb kellene.

Talán ha a müzlis joghurt lenne a reggeli (nem bolti cukros müzli, hanem natúr, olajos magvakkal), fél ötkor uzsonnáznál valami könnyűt, és este vacsorára ennéd a tojást (hogy ne und meg, lehet a tojásból sokféle ételt készíteni), úgy jobb lenne.

2020. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!