Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 és fél hét fogyókúra alatt...

2 és fél hét fogyókúra alatt nem ment le 1 kiló sem, akkor lehet hogy valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Nem eszem édességet és kenyérféléket sem, főt ételeket is mindig úgy csinálom hogy kevés Ch, zsír és kalória legyen benne. Sokkal kevesebbet us eszem mint a fogyó előtt. Vacsira kevés gyümölcs, vagy egy kevés cukormentes nasi.

2020. jan. 28. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két és fél hét nagyon kevés. Ne várj ilyen gyors változást. Pár kiló különbséget a mérleg sem mutat ki pontosan. Gondolom, a felesleg sem pár hét alatt ment fel. Lefelé és legalább annyi idő kell.
2020. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

nekem a vacsira gyömülcs vagy cukormentes nasi nagyon szúrja a szememet.

Gyümölcsben is van cukor, így azt edd inkább délelőtt, vagy max uzsonnára.

Vacsira én inkább salátát javasolnék, túrót, vagy fehérjeturmixot. Vagy natúr húst a salihoz, esetleg halat. Tudom, rohadt snassz válasz, de ha fogyni akarsz, akkor sajnos ezt kéne enni.

2020. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Nyugodtan lehet gyümölcsöt enni, este is. A gyümölcsben található cukor teljesen más hatással van (nincs rossz hatással) a szervezetre, mint a feldolgozott cukor. És nem én találtam ki, hanem a tudomány.
2020. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
27%
Figyelj oda, hogy meglegyen a napi 5 étkezés, sokszor kis adagok! Az sem mindegy, hogy mikor eszel bizonyos ételeket, pl vacsorára már szerintem ne egyél gyümölcsöt és cukormentes nasit sem. Ezek maradjanak meg tízórainak vagy esetleg uzsonnának. Legyen meg a napi elegendő vízbevitel és a sport hetente 3-4 alkalommal.
2020. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden téren az a célod hogy kevés legyen, ch is , zsír is, kalória is, simàn lehet, hogy koplalsz és pont ez a baj. Ennyi idő meg amúgy is kevéske. Van akinek lassabban indul be.. Ha 1 -2 hónap utân sincs eredmény, akkor viszont valamit biztosan rosszul csinàlsz és vàltoztatni kell.

Ennyi infóból kiindulva, szerintem nagyon keveset eszel. Ez pedig baj.

2020. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!