Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjttel lehetséges leadnom...

Léböjttel lehetséges leadnom 3 és fél kilót hétfőig?

Figyelt kérdés
Nekem csak annyi kell, hogy a mérleg hétfőn 3 és fél kilóval kevesebbet mutasson, mert fogadásban vagyok valakivel. Ha utána visszaszedem a kilókat sem gond. Kicsit elszámoltam magam igen, mert az utóbbi két hétben nem tudtam annyit fogyni amennyit elterveztem, de a fogadást nem akarom elveszíteni, úgy hogy kérlek segítsetek. Lehetséges vagy nem? Hashajtót is veszek be vasárnap mindenkép. Ez a kérdés tényleg komoly és komoly válaszokat várok! Aki segíteni nem tud, ne is szólogasson be, köszi!

2020. jan. 29. 09:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 15 kiló fogyás/6 hét volt a fogadás lényege és abból hiányzik a 3 és fél kiló.
2020. jan. 29. 09:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Hashajtót semmiképp ne vegyél be, ha Ninc s minek kijönni csak görcsölni fogsz. Márpedig ha csak innintervezel, nem tud mi kijönni.
2020. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Elképzelhető, h lemegy.

Hashajtót ne vegyél be, ha csak folyadékot viszel be a szervezetedbe.

Kérdés: mi volt a fogadás tétje?

2020. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

...

mérd meg magad napközben, meg másnap reggel wc után

2 kiló különbség is lesz.

2020. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Léböjt az jó.
2020. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz léböjt alatt.

A szervezet cukrot raktároz és a cukor sok vizet megköt.

Ha kiüríted a cukorraktáraid, akkor a megkötött vizet is leadod vele, ami kb 3 kiló. Ehhez nagyon alacsony, napi max 20 gramm szénhidrátbevitel szükséges.

Viszont ha gyümölcsleveket vagy mézesteát szándékozol inni, nem fog sikerülni.

2020. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szauna?


futás beöltözve? (sprotolók is ezt szokták mérlegelés előtt)


vizet még esetleg tudsz veszíteni ha a beleid már kitisztultak, csak nehogy túlzásba vidd!

2020. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már csak 2,3 kiló kell. Köszi a válaszokat, jók voltak és megpróbálom betartani valahogyan. Egyébként almalevet, céklalevet ittam és egy kis pohár citromlét is, a mai napot még nem tudom. Narancsra gondoltam de mivel az is szénhidrát, így lehet kilőve. :)

Amúgy nem érzem rosszul magam, szerintem ez távol sem koplalás, csak folyadék formájában viszek be tápanyagot. Éhes sem vagyok, és energiám is van (eljártam kocogni is).

A fogadás tétje személyes ügy, amit nem szeretnék ide kiírni, de nekem fontos és ennyi. :)

Mindenkinek köszi, még jöhet bármi tipp, kevesebb kell, mint 2 és fél mostmár. :)

2020. jan. 30. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!