Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha alig eszek, és nem is...

Ha alig eszek, és nem is tornázok (csak séta minden nap 1 óra, felülések, néha bicikli, hogy ne izmosodjak) úgy fogyhatok látványosan?

Figyelt kérdés
Légyszíves a kérdésre válaszoljatok! Mennyi idő után lenne látható eredmény?
2010. júl. 22. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
max ha sok felesleged van. pár kilónál ez nem hatásos. az alig evéssel meg pont az ellenkezőjét éred el hosszú távon(de persze ezt nem hiszed el , gondolom)
2010. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
mikor hiszi már el asok fogyókúrázó 50 kilós csitri, hogy koplalással nem lehet fogyni?????????????????,vazzeeeeeeeeee
2010. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Lehet azért mert a sok 50 kilós csitri 40 kilós csontvázzá akar válni...

Felfoghatatlan hogy lehet ennyi idióta ember a világon, de nem tudok mást mondani még ha durva is: Aki hülye haljon meg..

2010. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem hinném hogy az 50 kilósak fogyóznak...
2010. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Jaajj... nem ám elmondanátok neki hogy miért ne koplaljon -.-!


Azért nem ajánlatos koplalni, mert ha véletlenül elkap a hév, akkor betömöd a fél hűtőt, és a tested meg az összes zsírt elraktározza az ételekből, mert azt hiszi hogy nem fog soha az életben olyan sok "benzint" kapni. Egyél 3 óránként pl egy fél margarinos kenyeret. Rengeteg vizet igyál. És ha mozogsz ( séta + felülések,) akkor muszáj "üzemanyagot" adnod magadnak ( lásd ---> motor, autó, repülő stb. )

2010. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
49 kilós kis csitri vagyok egyébként... és nagyon szépen köszönöm, hogy nem kaptam értelmes választ! Mondjuk itt mit is vártam volna? Senki nem érti meg a másikat. És nem koplalok. Nálam a koplalás=éhség, de én SOHA nem éhezek...
2010. júl. 22. 18:54
 7/12 anonim ***** válasza:

az első válaszoló pl. a kérdésre válaszolt!

am 49 kilósan örülj inkább ne fogyózz:))

2010. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal én értelmesen válaszoltam....
2010. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
61%
Szerintem jól csinálod. Ne egyél szénhidrátot meg cukros kaját meg cukrokat és sok gyümi meg zöldség. Egyébként én sem mozgok és mégis fogyok. Sajnos felszedtem pár kilót de most a 170cm-hez vagyok 63kg de 55 vagy 50kg akarok lenni, és tudom, hogy el is érem.
2010. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Elfelejtettem odaírni, hogy természetesen tisztelet a kivételnek :)
2010. júl. 22. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!