Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megeszek 2 tábla csokit az...

Ha megeszek 2 tábla csokit az mennyi idő után rakódik rám?

Figyelt kérdés

Tegyük fel napi 3000 kalóriára van szükségem, ezen felül rátöltök még 1000-1500-át az mikorra okoz súlygyarapodást?


Azért kérdezem, mert vannak olyan napok amikor a munkám miatt gyorsan, sokat kell ennem, és sajnos sokszor ez péksütivel érem el, de 3 naponta járok edzeni és nem tudom, hogy akkor ezeket a kihágásokat még korrigálhatóek e. Köszi


( Légyszi a kérdésre válasszoljatok, mennyi idő amíg átalakul, ne ítélkezésbe menjen át, h 3 répát is meg lehet enni futtában, köszi )


2020. febr. 1. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Pszichologus kell neked, nem fogyokura...
2020. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem amikor kisgyerek voltam (11-12 éves)és kaptam a külföldi nagymamàmtól 20 tábla csokit,kb 2-3 hét múlva kikerekedtem.Pedig nem ettem meg mind,és a nővéremmel feleztük...

Amúgy nem csak a csoki kalóriatartalmàval van baj,hanem azzal,hogy vércukoringadozást okoz,és ha megeszel egy sor csokit,akkor csak éhesebb leszel. “Eteti magát” a csoki.Legalább csökkentsd akkor le fél táblára,mert a kettő az már nagyon nem egészséges.

2020. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tegnap este megettem 4 tábla csokit (2200 kcal), és ma reggelre fogytam tőle.
2020. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi első, hasznos volt ment a zöld, ja nem... a piros

A tábla csoki elméleti felvázolás, írhattam volna kakaóscsigát, pizzát kólával, a lényeg a beépülés idején van... gondoltam, hogy nem sikerül kirakadni a lényeget

2020. febr. 1. 11:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem fogyózok, mert sporttal tartom magam formában és pozitív visszajelzéseket kapok az alakomra 🙂🙂🙂🙂
2020. febr. 1. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal


Mármint sok minden okoz ingadozást a súlyban, de ha hosszú távon méred magad napi 1500-as kalóriatöbbletnél a trendvonal! elég egyenes lenne.


A jelen kérdésben a probléma, hogy a csoki gyorsan felszívódik, és a szervezetnek egy erős inzulinreakcióval elég gyorsan "ki kell tennie" a véráramból, és bele kell tennie a zsírszövetbe(mivel amúgy is többletben vagy, 3*1000 kalóriát egy edzésen nem égetsz így nincs egyéb hely).


Ha a számokat "letekered" azaz az lenne a kérdés, hogy pl: egy 2-300 kalóriaigényű (intenzív) edzés után ha eszel 2-300 kalóriát csokiból, az először az izmokba megy a glikogénraktárakba, nem a zsírba.

2020. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen ilyenekre vagyok kíváncsi.
2020. febr. 1. 12:05
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Úgy ahogy fogyni is idöigényes , és az ember naponta pár gramm zsirt tud csak fogyni , ugyanúgy hizni sem lehet egy nap alatt 100 kilót

Ha mindennap eszel 2 táblát hizol 1-2 kilót egy hónapban

2020. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!