Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 25 plusz kilóval milyen...

25 plusz kilóval milyen hatékony edzést kellene végezzek heti 1-1,5 kiló fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Eddig csak sétálgattam. Sokat, napi 2-3 órát, hétvégén akár 2x ennyit. Igen tudom hogy a séta égeti leglassabban a kalóriákat, de 13 kilót fogytam vele, és kellemesen végigcsináltam, erőfeszítés nélkül. Séta mellé, esetleg helyett mit kéne beiktatnom (DIÉTÁZOK IS PERSZE NEM KÉREK KAJA ÖTLETEKET) hogy közben formásodjon is a testem, de a kilók is ugyanúgy menjenek, legalább mint eddig? Amit az egészségi állapotomról tudni kell, hogy van egy közepesen súlyos asztmám, így olyan edzésformát kellene találnom amiben ez nem hátráltatna. Köszönöm előre is aki tud/próbál segíteni, Csak edzésterv! Diétát magamtól is tudom és tartom.

22/F, 176cm /102kg


2020. febr. 1. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Biciklizés, ha váltós biciklid van akkor minnél erősebb fokozaton, ahogy csak tudod tekerd.
2020. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár én nem csinálom, de állítólag a pilates segít formásodni.
2020. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lassú intenzitású kardió edzések. Youtuben rengeteg van. Ird be beginner, starter cardio workout stb.
2021. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó hír, azóta lefogytam 80-ra. :)
2021. febr. 24. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Király! Ügyes vagy!
2021. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!