Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne fogynom de mennyit?

Kéne fogynom de mennyit?

Figyelt kérdés
162 magas vagyok 72 kg.Akarok fogyni 10 kg,de a párom szerint többet kell,15 20......
2020. febr. 1. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyit kell, amennyivel jól érzed magad, lehet 5kg is!

A 10 kg-al elérnéd az optimális súlyod felső határát, innentől a testalkatod, edzettséged mutatja, hogy mikor elég, ha ezen vitatkoztok, akkor régen rossz..

2020. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Korod? Nemed?
2020. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha nő vagy, akkor ideális BMI esetén valóban 55 kg-nak kéne lenned. Szerintem a párodnak igaza van, hogy 15 kilót kéne fogynod. 72 az nagyon sok 162 centire,már csak azért is mert én 170re vagyok 70 és már ez is igencsak 'asszonyos'. Szerintem ne sértődj meg a párodra ezért, valószínűleg csak jót akart az egészségednek. Hajrá a fogyóval, én már 1 hónapja csinálom és 3 kg mínusz! Neked is tetszeni fog az eredmény.
2020. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
A BMI majdhogynem semmit se jelent, nem ad valós képet az állapotodról. Ugyanis nem mutatja meg mennyi a zsír, meg mennyi az izom abból a súlyból. Egy testzsír-százalék mérés már relevánsabb lenne
2020. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldönteni, nem a pasidnak, hogy milyen súllyal, milyen méretekkel érzed jól magad, tetszik- e amit a tükörben làtsz. Én 11 hónapja vàltottam életmódot, és csak a bmi- re tudok hagyatkozni , mert gyerekkorom óta nem volt normàlis a súlyom, így nincs viszonyítàsi alapom. Ezért néztem ki magamnak a 65 kg- t, ez kb középen van a normàlis bmi tartomànyomban, a magassàgomhoz. Hogy mennyire lesz rendben valójàban, azt csak akkor tudom meg, ha odaértem.
2020. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
35 éves vagyok.
2020. febr. 1. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha nő vagy akkor így is jó, csak tartsd meg, ha férfi, akkor 5kg-ot.
2020. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!