Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le 20 kg-t?

Hogy fogyhatnék le 20 kg-t?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne de nem megy,évek óta élek kövéren.Túlsúly miatt vagyok szívbeteg.Mozognék én rendesen de egyedül képtelen vagyok bármit is csinálni.Kiszámoltam koromhoz képest,magasságomhoz 20 kg-t kéne fogynom

2020. febr. 2. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Keress egy mozgásformát ami tetszik, kérd meg párod, barátaid, családtagot hogy tartsanak veled. Keress csoportos mozgásformát ott van motiváció hogy ne állj le. És keress fel egy dietetikust, akivel személyre szabottan, figyelembe véve mit szeretsz enni, kialakítotok egy étrendet. Ezt egyébként online is lehet, pl beyond the motion, Kinga étrendet ír, Sasának pedig rengeteg edzésvideója van +20 kilóra is. És személyre szabott edzéstervet is ad. De minden először is fejben dől el, tehát rajtad áll minden.
2020. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Mit tettél idáig, hogy lefogyj? Kor, nem, súly, magasság?
2020. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
kevesebbet enni próbáltad?
2020. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Fehérliszt, cukor kerülése ajànlott, innentől pedig nagyon egyéni lehet a dolog. Ki kell tapasztalni, hogy milyen összetételű ( makrotàpanyagok) a megfelelő szàmodra.
2020. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? Hány kiló? Hány cm? Ha gondolod írj privit én 15 kg-ot készülök lefogyni:) Eddig 5 kg-ot sikerült lefaragni mindenfelé csodabogyó nélkül.
2020. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kaloria szamolassal fogytam 22kg-ot. 89-rol 67-re. Nem mozogtam, persze jo lett volna, de igy is lement 8 hónap alatt. 1200-1300 volt a napi keretem, de ezt ugy, hogy ulo munkát vegzek. Ez fontos.
2020. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!