Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csalónappal mindent elrontok?

A csalónappal mindent elrontok?

Figyelt kérdés
A hét 6napján 1200-1500kcalt eszek, heti 4x egy órát edzek. Egy nap viszont nagyon nagyon sok kajat eszek, olyan 3000kcalt biztos. Ez miatt nem fogok fogyni? Hogy csinaljam a csalo napot? Az emesztesem is tonkre mehet ez miatt?

2020. febr. 2. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hàt, heti egy ilyen nap szerintem sok, de ez én vagyok. Ha fogysz mellette, akkor nincs tragédia.
2020. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Heti egy csaló nap nagyon sok. 2-3 hetente érdemes max bevinni, de akkor sem túlzásba esve, mint te gondolod, hanem a "normál" módra, ahogyan majd a diéta után szeretnél étkezni.


Semmi értelme nincs bezabálni. Csak még jobban kívánni fogod utána a sz@r és nagy mennyiségű ételt. Csak magaddal tolsz ki.

2020. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem a csalónap úgy nézett ki, hogy pl. ha a héten semmi édesség nem fért bele, akkor heti 1x egy csoki szelet a csaló napon simán. Vagy egy kókuszgolyó... Stb.

Ha semmi lisztes cucc, akkor azon a napon egy croissant belefért.

2020. febr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így kb 1600 kcal a napi átlagod egy héten. Ha lemozogsz napi 500 kcalt, akkor fogyhatsz. De szerintem kicsit vegyél vissza abból a csalónapból. Semmilyen szempontból nem egészséges annyit zabálni, főleg ha a többi nap kalóriamegszorítással eszel. Még mindig jobban járnál, ha minden nap ennél valami 100 kcal körüli nasit.
2020. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!