Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így mennyire helyes táplálk...

Ez így mennyire helyes táplálkozás? Egy kicsit szeretnék fogyni, leginkább derékròl

Figyelt kérdés

Reggel kevés zabpehely , egy banán, jogurt , fél alma , egy kk méz és joghurt hogy folyekony legyen( nem unalmas , mert más ízesítést teszek hozza)

Ebéd környéken tojas + zoldseg , vagy tk kenyérből szendvics (egy zsemle )

17h körül ebéd ( vigyázva itt is hogy ne tészta legyen pl )

És utána már nagyjából semmi:


2020. febr. 3. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy mit eszel. Ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz akkor fogyni fogsz, egyébként meg hízni.


Nincs olyan, hogy leginkább derékról fogyás.

2020. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Derékból nem tudsz fogyni, ha fogysz mindenhonnan fogsz!

Semmi adatot nem adtál magadról, az étkezés mennyiségéről, vacsora hozzávalóiról; ha kevesebbet eszel, mint eddig, akkor fogyni fogsz.

2020. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajat tapasztalataimbol kiindulva hot mindegy, mit es mikor eszel, ha normalisan mozogsz napkozben. Ha egesz nap ucsorogsz es nem sportolsz, akkor nagyon keves kaloriat szabad csak megenned, ha fogyni akarsz.

A tavalyi evben kemenyen mozogtam, szinte minden nap, este meg az agyban zabaltuk a zacsko csipszeket uditovel (habar szensavas uditobol en csak zero-t vagyok kepes inni) filmnezes kozben es a tobbi kajara se figyeltem, mikor mit eszem, kb 10 kilot fogytam. (Nyilvan nem ettem meg napi szintem 3000 kaloriat, de ugy ettem, mint akarmelyik atlagember aki nem fogyozik.)

Szoval en inkabb sportolnek a helyedben, sokkal jobb, mint delutan 5 utan ehezni fel napig.

2020. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!