Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Halottam, hogy a cigi elveszi...

Halottam, hogy a cigi elveszi az étvágyat így nem kívja a szervezet az ételt. Ez koplalásnál is beválhat? .

Figyelt kérdés

Ha valaki koplal és ha éhes rágyújt egy cigire attól nem lesz éhes kb. Fél-egy óráig.

Ha ezt mindig megcsinálja akkor lehet tartani a "fogyókúrát" Mivel a szervezet nem éhezik és ha kajához jut nem kezd el raktározni.


Mennyire hülyeségl/logikátlan az elméletem? XD

Vagy igazam van?


2020. febr. 3. 17:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A cigi nem veszi el az étvágyat! Aki leszokik a dohányzásról azért hízik, mert keres egy pótcselekvést helyette, ami legtöbbször az evés.

Koplalni meg felesleges, és káros.

2020. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Átmeneti böjt?

Víz mennyiség emelése?


Ezeket próbáltad?

2020. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Utolsó.


Ez beválik?


Meg az,hogy mennyire kell kevesebbet ennem?

2020. febr. 3. 18:27
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát inkább rászoksz a cigire csak hogy vékonyabb legyél? Hát bocs de én inkább vagyok dagadt mint hogy szívjam a büdös bagót.
2020. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Ne dohányozz, emiatt! Rászoksz és az nem jó.
2020. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Eleve dohányzom
2020. febr. 3. 18:39
 7/19 anonim válasza:
60%
Igen, csökkenti az étvágyat, elveszi az éhség érzetet. Én nem ezért szívtam, egy éve kb leszoktam és a mai napig remegek egy szálért, úgyhogy ne szokj rá.
2020. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Az elméleted totál hülyeség.
2020. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A kérdésem: müködthet ha alig eszem és helyedte cigizem? Leadom a kilokat,de nem hízom vissza?
2020. febr. 3. 18:52
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

totál hülyeség amit mondasz

bár igaz, hog az egyik ismerősöm aki dohányzik sokat fogyott mostanában igaz a 4 es stádiumú tüdőrák a sokat segít benne

(sajnos nem vicc)

2020. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!