Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100kg felett vagyok,60 lenne...

100kg felett vagyok,60 lenne ideális. Mit mozoghatnék itthon?

Figyelt kérdés
A térdem kattog, néha fáj is kicsit, sokat sétálni nem jó érzés. Úszni nem tudok, és nem akarok nyilvánosan vetkőzni sem. Otthoni megoldást keresek. Mit mozogjak? A ducitorna kevés, annál többet bírnék, de a sima aerobic meg sok.

2020. febr. 4. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

A duci torna tökéletes, kevés sétával kiegészítve; nem ezen fog múlni a fogyásod! Ekkora túlsúllyal nem terhelheted az ízületeidet.

Első sorban az étkezésre koncentrálj, ha lement a fele, akkor érdemes intenzívebb mozgást keresni.

2020. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor 80 körül újragondolom.
2020. febr. 4. 23:18
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
#2-es Helyes! Nem az a cél, hogy megfeszülj, mert akkor annál könnyebben feladnád. 40 kg-ot ledolgozni nem kis idő, és érdemes kisebb célokat is kitűzni, első sorban az étkezésedet kell átalakítani egy hosszú távon tartható diétával, ami az étkezési szokásaidhoz idomul.
2020. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem először fogyókúrázz és ha már lefogytál valamennyit, utána kezdj el mozogni. De a napi séta jót tesz.
2020. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Van egy rossz hirem: ducitornaval meg setaval nem hogy 40 kg-ot, de egy dkg-t ne fogsz fogyni. Faj a terdem, nem tudok uszni, ures kifogasok. Kokemeny dieta es min napi 2 ora szobabicikli. Ezzel kb 1 ev alatt fog lemenni.
2020. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Voltál te már 100kg?

Fájt már a térded a túlsúlytól?

Az meg hogy lenne már kifogás, hogy nem tudok úszni? :DDDDD Te sem miattam vagy ideges az is tuti. Akarsz beszélni róla?

2020. febr. 5. 17:00
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Haver, az irasodbol lesut h te ugy akarsz fogyni h semmit nem csinalsz. Amugy rossznak ugatsz, 115 kg vagyok es nem faj a terdem. Gondolod a duci torna, h 20 percig ugralsz jobbra balra majd lefogyaszt? 😂😂😂😂😂
2020. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Haver, az irasodbol lesut h te ugy akarsz fogyni h semmit nem csinalsz."


Hát ezt rosszul látod, nyilvánvalóan, mivel a kérdésem pont az, hogy mit mozogjak. Haverok meg nem vagyunk, 2 gyerekes anyaként trollokkal nem haverkodom egy noname fórumon, bocs. Keress máshol, máshogy barátokat!

2020. febr. 5. 18:05
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Étkezés és séta + egyéb kiegészítő gyakorlatok.


A térdkattogás/fájás nekem is volt, de elmúlt idővel. (Ahogy megerősödött a hátam+a hasam/a hátsóm/a combhajlítóm.)

2020. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyújtástól, gyógytornától lett sokkal jobb állapotban a térdem.

Kaját visszafogva elég a séta, gyaloglás, és annyi torna ami még jólesik.

2020. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!