Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Lent)

Mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy néhány hete fogyókúrázni és edzeni kezdtem mert nem érzem jól magam a bőrömbe. Mióta csinálom sokkal jobb lett a közérzetem és kicsit az önbizalmam is megnőtt. De, a szüleim a napokban elkezdték nagyon ellenezni a dolgot. A családban mindenki kicsit pufi és úgy gondolják hogy aki vékony az csúnya illetve anorexiás és beteg. Ma már én is megkaptam ezeket a jelzőket. Holnaptól pedig kényszeríteni akarnak hogy egyek, mondván hiogy mivel még csak 17 vagyok ez nem csak az én döntésem. Eléggét tartok tőlük szóval nem merek velük ellenkezni. Szóval a hosszú felvezetés után a lényeg:

Mivel az elkövkezendő két napban muszály lesz rengeteg fölösleges kalóriát bevinnem illetve zsirokat, valahogy meg szeretnék tőlük gyorsan szabadulni.

Például arra gondoltam hogy hasmenést kéne generálnom. Van rá valami biztos és hatásos módszer?

Persze ez csak egy ötlet. A másik kérdém az hogy ha nem hasmenéssel akkor hogyan szabaduljak meg ezektől a lehetséges plusz kilóktól?

Nem szeretném az elmúlt egy hónapom munkáját semmissé tenni..



2020. febr. 7. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg azt tudod csinalni, hogy kisebb adagot eszel a kajabol, amit adnak neked. Probalj meg valahogy csak 1800-2000 kcalt bevinni, es azzal nem lesz elrontva az eddig egy honapod.
2020. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit tenned, csak nem eszed meg az egészet, ha ők tálalnak. Ami hús, zöldség azt minden további nélkül megeheted, a szénhidrátból pedig kevesebbet.
2020. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi az ebéd; kiválogatod azt, ami szerinted nem igazán egészséges vagy célravezető, rágofogod, hogy te ezt nem szereted és nem eszed meg. Valamint, ahogyan előttem írták, ne edd meg mindet, amit kiszednek neked
2020. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ahogy az előttem szóló is mondta, próbáld meg csak a zöldséget és a husit megenni. A szénhidrátokból meg kevesebbet.


Egyébként ha csak nem fognak torkon és töltik beléd az ételt, mint egy kacsába, mindig mondhatsz nemet. Legyél erős, ne hagyd, hogy más kényszerítse rád a saját elcseszett nézeteit. Mondtad, hogy boldogabb vagy. Sokkal rosszabb a lelki betegség, depresszió ha odáig fajul. Állj ki magadért. Kitartást! ❤

2020. febr. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el együtt az orvoshoz, s kérdezzétek meg tőle, hogy tényleg többet kellene-e enned, túl sovány vagy-e?
2020. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van azt és annyit enni, amit és amennyit szeretnél. Senki nem tömhet, nem kényszeríthet. Soha semmit ne egyél meg más kedvéért. Ha mégis anorexiás lennél, akkor sem ez lenne a megoldás, hanem a pszichológus segítsége.
2020. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!