Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok többet enni...

Miért nem tudok többet enni ennél?

Figyelt kérdés

Reggelire egy kávét szoktam inni édesítőszerrel.

Ebédre változó, hogy mit, de mindig kis adagot eszem, nem bírok többet (az elmúlt pár napban ettem rizses húst, paradicsomszószt, csirkepaprikást).

Este nem igazán vagyok már éhes, már csak azért eszem, hogy ne vigyek be ennyire kevés kalóriát. Light cottage cheeset, 3 szelet csirkemell sonkát és egy pár szelet kígyóuborkát szoktam ilyenkor enni.

Pár hete kezdtem diétázni, akkor még többet ettem, és fogytam is szépen heti fél-1 kilót.

(Sportolni is szoktam, kb heti 3x.)

Mitől mehetett el az étvágyam?


2020. febr. 12. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennél többet szeretnél enni és szeretnéd, hogy visszajöjjön az étvágyad, akkor muszáj egy kicsit magadba erőszakolnod az ételt, persze csak úgy hogy ne legyél rosszul, és így előbb-utóbb hozzászokik a szervezeted és kívánni fogja plusz éhes leszel. Azt sajnos nem tudom mitől mehetett el az étvágyad, ennek több oka is lehet. Hirtelen durva diéta, kevés alvás, lelki problémák stb
2020. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!