Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni 5kg-ot...

Hogyan tudnék lefogyni 5kg-ot vagy akár 7kg is?

Figyelt kérdés

160 cm magas vagyok és hát 73kg és ezt egy kicsinek soknak érzem

De nem tudom mi lenne a legjobb étkezés

És 20 éves lány


2020. febr. 12. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Legegyszerűbb úgy, ha kevesebbet eszel.

Gondold át, hogy mit és mennyit eszel. A szénhidrátokat csökkentsd, ne 0-ra, de minél kevesebbet, és lehetőleg tejes kiőrlésű, barna lisztes készítményeket. Egyél minden étkezéshez zöldséget. Szokj le az üdítőkről, nassolásról. Igyál 1,5-2 l vízet/nap.

2020. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
1200 kalóriás napi étrendet keress!
2020. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%
Keress magadnak valami sportot és járj el heti 3-5x. Egyél egészségesen, neten vannak kalóriaigény kalkulátorok, amik alapján meghatározhatod magadnak, hogy mennyit kell enned ahhoz hogy x nap alatt x kilót fogyj. Nem nagy trükk: kevesebbet kell enned mint amennyit elégetsz (kalória deficitben kell lenned). (Mivel ugye a tested az alapszükségletekhez is igényel kalóriát)
2020. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Én 162 cm vagyok és 79 kg. Neked nem 5 kilót kell fogynod hanem 15-öt.
2020. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Húsok

Tojàs

Zöldségek

Olajos magvak

Zsíradékok

Gyümölcsök

Tejtermékek

Gabonàk


Ezekből vàlogasd ki amiket szeretsz és amit toleràl a szervezeted. Egyél normàlis adagokat egy àtlagos tànyérból, kellemesen lakj jól, de ne edd túl magad és ne is koplalj.

-Figyelj a tested jelzéseire, mozogj rendszeresen.

- ha egy hónap alatt nincs vàltozàs, akkor vàltoztass valamit az étrenden.

Ezen belül tényleg egyénileg kell kitapasztalni.

Van akinek jobb a kevesebb szénhidràt több zsír és fehérje, van akinek pedig jobb a több szénhidràt, kevesebb zsír és fehérje, az úgynevezett àltalànosan ajànlott étrend.

2020. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Ez elég sok valóban. Legalább egy 10-est le kellene dobnod.

Én kalória számláló alkalmazást használok azzal figyelem hogy annyit egyek amennyivel lassan de biztosan fogyni tudok. és mellette futok. Szerintem azt muszáj, mozogni. Nem csak azert mert gyorditja a fogyast hanem mert formál. Most tartok egy hónapja fogyózom, 2.5 kg ment le. Ez szerintem optimális tempó, nem szeretném visszahízni

2020. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!