Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így tudnék fogyni? (175cm/66kg)

Így tudnék fogyni? (175cm/66kg)

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég mérték az iskolában a magasságunkat, a súlyunkat és a testszsír százalékunkat. 175 cm körül vagyok, 66 kg és 25%-os a testzsírom. Hétfőn kedden lovagolok, szerdán atlétikázom, csütörtökön futógépen futok (általában 35-40 percet) pénteken szintén atlétikázom, szombaton pihizek és vasárnaponkét pedig elmegyek futni. Az étrendem nem diétás, viszont rengeteg vizet iszok, sok zöldséget eszek és mértékkel eszem a főétkezések során is. (Az atlétikát versenyszerűen csinálom, azon belül is futó, ugró vagyok) Azt szeretném kérdezni hogy ezzel érhetek e el változást (zsírégetést) Előre köszönöm a válaszokat :)

2020. febr. 15. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes a súlyod, és a testzsír is, ha kevesebb lenne a sporthoz nem lenne elég energiád. Miért akarsz fogyni?
2020. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, egy dekát se kell fogynod. Izom is biztos van rajtad. A 25% testzsír teljesen normális a nőknél.
2020. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos meg tudom válaszolni, egy betegség miatt 56 kgra fogytam 173cm magassággal. Ne akard, nem jó ide jutni. Elmegy azberőd, folyamatosan fázni fogsz...
2020. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fogynod, súlyod, testzsír is ideális. Rendszeresen sportolsz. Pont jó így!
2020. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy vagy lány? Ha lany, akkor max 5%, amit leadhatsz, de így is nagyon oké vagy. Ha fiú, akkor viszont le lehetne vinni valamennyire, sportoló férfiként a 15% viszonylag átlagos. De amúgy ezek az iskolai mérések nagyon pontatlanok, maga a műszer is meg nem is éhgyomorra, ruha és ékszer nélkül végzik...
2020. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam szóval tényleg köszönöm :)
2020. febr. 15. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normàlisak az adataid, nem kellene fogynod egy grammot sem.
2020. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz csökkenteni kell a kalóriát.
2020. febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A zöldség méreg, emberi táplálékot kéne bevinned. :)

Ha a víz, amit iszol, csapvíz (igen, a bolti xyz víz is MIND csapvíz), akkor azon is változtatni kéne.


A 25%os testzsír tökéletes.

2020. febr. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Kérlek támaszd alá, hogy mind csapvíz.
2020. febr. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!