Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás problémák. Van aki tud...

Fogyás problémák. Van aki tud erre megoldást?

Figyelt kérdés

Tavaly véletlen sikerült olyan módszert választanom fogyókúra gyanánt hogy hónapokig tartottam a dolgot és konkrétan vékony lettem,soha nem néztem ki ilyen jól mindig is dagi husi stb voltam. Kalóriát számoltam kb napi 2-3x ettem( nálam nem működik a többször keveset mert akkor állandóan a zabáláson jár az agyam )ezt úgy kell érteni hogy összeválogattam mindent egy étkezéshez. Az laktat engem ha sokszínű pl sült csirkemell barna rizzsel zöldség körettel mellé desszertnek valami akár csoki is inkább arra figyeltem hogy összességében vigyek be elegendő fehérjét és legyen benne zöldség vitamin akármilyen értelmes dolog is. Viszont rengeteget sportoltam és a végén mivel alig volt már rajtam felesleg nyögve nyelősen ment a dolog .

A legnagyobb baj,hogy nem jött meg rendesen és nem jöttem rá az okára :( nem voltam túl vékony 156cm/53-54 kiló. Igaz hogy izmosabb vagyok mint az átlag de azért nem anorexia alkat és nem is ettem keveset megvolt az 1300-1400 kalória.

Szóval mit tegyek,hogy ne toljam túl és ne essek kétségbe újra? Hogy ne befolyásolja a menstruációm? Hogy ne lengjek ki úgy hogy vagy mindent vagy semmit. Mert nyár végén elegem lett feladtam és most 60 kiló körül vagyok. Voltam 75 is akkor még annyival könnyebb volt csak magától mentek le a kilók fogyókúra nélkül mert túl elfoglalt voltam az evéshez..


2020. febr. 15. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
irtam valaszt de toroltek. gondolom akkor mindegy is :D
2020. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!