Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen aránytalan a testem?

Figyelt kérdés

Szóval combra hizos vagyok, mint anyukám. És hát a fenekem elég khmm nagy, meg hát szerintem a combom is elég vastag, de felül nagyon vékony vagyok :S . Vékonyak a kezeim, és a bordám is kicsit látszik, és kicsi mellem van. Anya szerint többet kéne ennem.


162 cm vagyok, és 45-46 kg. Attól félek, ha fogynék a combomból, akkor a s*ggem is eltűnne, amit hát nem akarok mert legalább ez van. De ha többet ennek és híznék akkor félek hogy nem mellre/kézre/hasra híznák hanem még köverebb lenne a combom. Mit tegyek? Vagy erre van valami edzés? 😞😑



2020. febr. 16. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sovány vagy. 45 kilósan ilyen magassággal nem lehetséges az a fokú terjedelem. Szerintem csak a csontozatod miatt lehet széles a combod, másra nem tudok gondolni
2020. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
hová akarsz te még fogyni b zdmeg
2020. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Súlyzós edzés, visszafogott tömegelő étrenddel. Felsőtestre kicsit többet koncentrálj.
2020. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csont és bőr vagy leányzó


Nem fogyni kell, hanem a többit hozzáhízni. Illetve hozzáhízni+hozzáizmosítani.

2020. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet baj a testeddel. Annyira aránytalan sem lehetsz. Ne aggódj emiatt. Maximum ha hízol szép lassan egy 5-8kg-t akár egy év alatt akkor tökéletes lennél!^^ de így sem lehet baj veled! :)
2020. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik vészesnek így leírva. Mennyi idős vagy?
2020. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy fogynod nem kell, így is túl sovány vagy. Ha még fiatal vagy, akkor most nőhet igazán a melled, később már kevésbé. De ahhoz eleget kell enni. Így lehetsz arányosabb. Sajnos a genetikán nehéz változtatni.

Inkább testképzavarosnak tűnsz. Súly és magasság alapján nehezebb megmondani. Könnyebb lenne, ha látnánk fotót, vagy megírnád a centiket (derék, mell, csípő, comb, felkar). Akár priviben is. Hasonló alkatú nő vagyok, ha gondolod, összevethetjük az értékeket az enyémmel.

2020. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!