Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 2x 50p cardio edzes...

Heti 2x 50p cardio edzes sulytartashoz “eleg”?

Figyelt kérdés

2020. febr. 17. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Érrendszer fejlesztéséhez jó.

Súly tartás nem csak mozgásból áll és csak kardio edzés esetén többen hízásról tesznek bizonyosságot. (5 évig spinningeltem.)

Fogyni is lehet vele, de ahhoz intervallozni kéne.

Heti 1 erőnlétit hosszú ismétlés számmal, kis súllyal szálkásít.

Kis ismétlés nagy súllyal puffasztja a külső izmokat. Ezzel izmotömeg miatt nő a testsúly.

A mély izmokat meg dinamikus mozgás fejleszti, mint a trx és a tbt meg a fbt. Ezzel hosszú távú fogyást és lassan épülő erőnlétet tudsz szerezni, ami lassan is épül le. Ráadásul ezzel nem fog a súlyod növekedni.

2020. febr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miert hiznek ha cardio edzest csinalok? ezt nem ertem
2020. febr. 17. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Te miért híznál, nem tudom. Azt tudom, hogy nálunk bizony panaszkodtak erre.

Ennyi. Most ölj meg kérlek, mert beszámoltam valamiről, ami neked nem tetszik.

2020. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki, aki rendszeresen fut, keményen kardiózik, fogy is mellé. Hogy 2x50 perc mire elég, más kérdés. Szerintem nem rossz, javasolom, hogy próbáld ki és rá fogsz jönni, hogy neked ez így elég-e. Erre a te saját tested fogja megadni a választ.
2020. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A súlytarás, mint a fogyás is az étrenden múlik. Szóval jó a kardió, mert mengő az energiaigenyed (többet ehetsz hízás nelkül), de ha ennyivel kevesebbet ennel es nem kardióznal, akkor is tartanád a súlyod. Az meg egy másik kérdés, hogy az egészséged szempotjából viszont nagyon is fontos a sport heti 2-3 alkalommal rendszeresen mindenképpen!
2020. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!