Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatnék...

Mennyi idő alatt fogyhatnék 20-25 kg-t?

Figyelt kérdés
185cm és 112 kg vagyok, 18 éves. És nyárig le szeretnék fogyni hogy olyan 85-90kg legyek. Úgy tudom hogy 100kg felett gyorsabban le lehet fogyni mint aki 100kg alatt van.
2020. febr. 17. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti 0.5-1 kg az egészséges fogyás mértéke heti szinten. 13 hét van nyárik. Ezalatt amennyiben betartod a diétád akkor 13-26 kg fogyást tudsz elérni ennyi idő alatt.
2020. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

maximum heti 50 deka, azt még nem bünteti a szervezet. Azt is éhezés nélkül, tehát nagyon oda kell figyelni.

Semmi lisztből készült bármi,semmi tej, semmi krumpli..


Sok párolt, sült, grillezett vegyeszöldség, fehér húsok bármilyen formában, és max napi 1200 kcal bevitel

2020. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20-25 kg olyan fél- 1 év leadni egészséges módon. Egyénfüggő.

Ne időpontra akarj fogyni, mert könnyen érhet csalódàs. ( Az emberek ilyenkor hajlamosak feladni ha nem sikerül)

Nekem pl nem sikerült amiben reménykedtem. 1 év, -50 volt a cél, de nem jön össze. -39 kgnàl jàrok és még van egy pici időm az évfordulóig. Talàn a 40 lesz a befutó. Az se kevés.

Te annyira tervezgess , inkàbb élvezd az utat. A fogyàs meg halad a maga útjàn.:)

2020. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kell egy jó pár hónap, mire eltalálod, hogy hány kalória az, amitől már fogysz. Úgyhogy passz.
2020. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb 5 kg/ honap az eléjén (első 10- 15 kg), aztan le kene csökkenjen 2-3 kg/ hónapra. De ez csak ha jól csinalod a dolgokat.
2020. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!