Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ketogén diétát mennyi ideig...

Ketogén diétát mennyi ideig szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés

Esetleg csinálja valaki életmódszerűen is?

Olvastam,hogy vannak akik évekig vagy még tovább csinálják,kiváncsi lennék tapasztalatokra.köszi.



2020. febr. 19. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Addig, amíg el nem kezdek hasonlítani sóbertnórbira.

Ha már ott tartok, hogy:

- a tükörbe nézve azt látom, hogy a koromnál 20 évvel többnek nézek ki,

- megviselt, nyúzott az arcom,

- évente kórházba kerülök és ott majdnem megmurdalok,

Akkor már tudom, hogy jó úton járok és kezdek hasonlítani a bálványomra Sóbertnorbira.

2020. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Még a név is stimmel...😀

Ejnye Showbert!

2020. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Vannak, de az eletmódszerű csinálásáról meg nincsenek tapasztalatok. Meg ha valaki eletvitelszerűen akarja csinalni a rendes ketogent, akkor egy idő utan elvesz az anyagcserejének az a rugalmassága, hogy szénhidráton is tudjon működni, ami azert mar nem jó. Tehát erdemes hosszútavon valami ciklikus ketogent alkalmazni, ami feltetlenül jeleni, hogy hetente ingazik az ember a 2 anyagcsere között, csak néha eszik annyi szénhidrátot, ami kilöki a ketóból. A leghosszabb tanulmány 3 éves.


A legtöbben csak addig csinalják, amíg meg nem szűnik az a probléma, ami miatt elkezdték ( túlsúly, cukorbetegseg, inzulinrezsiztencia), és utana visszaternek a hagyományos, de egészséges taplalkozásra egyeszűen csak mert a ketogen nagyon szelsőséges és bizonyos helyzetekben be se lehet tartani. Akik allandóan ketózisban vannak, azok pedig csak fanatikusok vagy eszkimók.


Schobert Norbi miatt pedig ne szidjuk már a ketogént, ő biztos nem csinalja rendesen, meg az update termekek is tele vannak szójaliszttel es mesterseges édesítőkkel, amik használatata a ketogenben nem javasolt. Plusz Schobert Norbi csak allítása szerint eszik szenhidratszegeny, a valóságban csak ő tudja, miket zabál- iszik össze.

2020. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Itt eleg sokan ketogeneznek, van aki mar csaknem egy éve, lehet olvasgatni a tapasztalatokat :)

[link]

2020. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Laylah ***** válasza:
46%
Én úgy tudom, hogy orvosilag nem javallott egy hónapnál tovább csinálni, kisebb-nagyobb szünetet kell tartani.
2020. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is ciklikusságra való.

Kb. 2-3 hónapig javasolják, utána ajànlott visszatérni egy CH-dúsabb étrendre.

2021. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!