Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok leginkább...

Mit ajánlanátok leginkább hasi edzésre?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben kezdtem az “életmód” váltást. Sikerült megszabadulnom 15kgtól. Az étkezésemen sokat változtattam+ edzés. Elégedett vagyok viszont még nagyon messze a cél.. tudom nincs olyan, hogy csak hasból fogyni de nekem a legproblémásabb a hasi tájék . Segítséget szeretnék kérni mik azok a gyakorlatok amivel a derék háj és a hasi háj a legjobban gyilkolható.
2020. febr. 19. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hasi edzéssel az izomzatodat erősíted, az ott lévő zsírral nem kezd semmit.

Nem tudod irányítani, hogy honnan fogyj, így csak azt tudod tenni, hogy egészségesen táplálkozol és mozogsz, s reméled, le tudsz annyira fogyni egészségesen, hogy onnan is lemenjen a zsír. Sajnos semmilyen gyakorlattal nem tudod elérni, hogy hasi zsírodat szedje le.

2020. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!