Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cindy crawford tornával...

Cindy crawford tornával lelehet fogyni?

Figyelt kérdés

[link]


Cindy Crawford szépség és egészség tornája valakinek bevált?

Kb 3-4kg van fölösben 162 cm 52,5kg vagyok. Drága lenne edzőterembe járni ezért gondoltam h itthon és valaki tudna egy oldalt/fejből mondani egy jó étrendet?



2020. febr. 19. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Most pont ideális a súlyod. -4 kilóval már sovány lennél. Nem azt kell elérni, hanem a normál tartományon belül kell maradni, az az egészséges.

Természetesen a mozgás segíthet kicsit szálkásodni, formásodni. Az egészséges táplálkozás szintén mindenkinek ajánlott.

Jó étrendet senki nem tud írni fejből. Az egy külön szakma. Nem véletlenül szoktak pénzt kérni érte.

2020. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Shopbuilder. hu. Keress egy szalkásító dietát es mellette mehet a torna, bar fogyni az etkezestől fogsz, a torna meg az izmok megtartásában segít. De am. a magassag/ súly arányod elég jó, sőt tökéletes, tehat inkább csak edz és egyel egészsegesen normalis mennyisegeket és szépen formásodsz majd. Lehet sovany is lenne a bmi-d 48 kilósan.
2020. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csináld nyugodtan. Az biztos, hogy jobb alakod lesz tőle. A kilókat nem is kell figyelni.
2020. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ami a legfontosabb hogy körülbelül 7cm kéne le menjen a derekamról ugyanis 69cm a derekam most és egy 62cm-es derékkal már azért meglennék elégedve😅 máshol igazából nincs bajom (végtagjaim mellkasom..) tudom h helyi fogyás nem létezik nem azért mondtam,egyébként köszönöm a válaszokat esetleg bevált tipp derékra?
2020. febr. 19. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz 7 cm-el vékonyabb derekad, csak ha nagyon lefogysz mindenhonnan, nincs az a torna, ami segítene.
2020. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenekre szoktam tornázni.Fogyni nem fogytam,de olyan szépen formásodtam,hogy rájöttem,hogy nem is a kilókkal volt a baj.:)
2020. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És neked volt mellette diéta?
2020. febr. 20. 21:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig igyekszem odafigyelni,vannak jobb napok meg vannak rosszabbak...kifejezetten nem fogyókúráztam soha.170 cm magas vagyok 58-59 kg,55 -56szeretnék lenni.Ha rendszeresen tornázok ilyenekre,diéta nélkül,57 szoktam lenni.Ne gondolkozz.csak csináld :) Én azt mondom megéri.Habár én Icára tornázok,az a kedvencem.
2020. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És te melyiket csinálod icától mármint neki is több van
2020. febr. 21. 23:47
 10/11 anonim ***** válasza:
A 7-est :)
2020. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!