Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betegség alatt több kalória?

Tabbouleh kérdése:

Betegség alatt több kalória?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, általában 1800 kcalt eszem mozgás, buszozás és sportolás mellett.

Most lebetegedtem, ugyanúgy van étvágyam, viszont nem mozgok kb semmit. Ilyenkor egyek úgy, ahogy szoktam, csökkentsem vagy emeljem a kalória bevitelem?



2020. febr. 20. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se csökkentsd, az hátráltatja a gyógyulást.
2020. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne csökkentsd.

Ha amúgy diétázol és kalóriadeficitben vagy, akkor "szüneteltesd" és emeld a bevitelt legalább "súlyfenntartási" szintre.

2020. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bakteriális vagy vírusos? Elsőnél kedvező hatású, ha kicsit visszafogod a tápanyagbevitelt (nem éhezésre kell gondolni, csak nem erőlteted az evést, ha már étvágytalan vagy); másodiknál viszont pont fordított, gyorsabb a gyógyulás, ha megfelelően eszel.
2020. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!