Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért írják minden leírásban,...

Miért írják minden leírásban, hogy az alga spirulina tabletta étvágycsökkenést okoz, fogyókúrához is ideális?

Figyelt kérdés
Én azt tapasztalom, hogy akár egy szem bevétele után nagyon nagy éhség tör rám, annyira, hogy szinte kínoz. Ti hogy vagytok ezzel, tudjátok szedni?
2020. febr. 20. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Igyál egy pohár vizet, olcsó és hatásos.
2020. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Másnál simán okozhat ilyet függetlenül a te tapasztalataidtól.

Egy szemtől farkaséhség inkább pszichológiai hatás; esetleg éhgyomorra veszed be, hogy ne legyél éhes, a szervezeted meg étkezésnek veszi, s követeli a folytatást.

2020. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barát Csaba ***** válasza:
Ezek mind baromságok. Ha fogyókurázol akkor biztosan sokszor nagyon éhes leszel, ezen SEMMI sem fog tudni segíteni!
2020. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a koleszterin szintem miatt szedem és nem vagyok éhes tőle. Eleve evés után kell bevenni egy szemet belőle. De azt sosem hallottam, hogy fogyókúrához is jó, vagy étvágycsökkentő lenne.
2020. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!