Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbálta az egy étkezés...

Valaki próbálta az egy étkezéses diétát?

Figyelt kérdés
Nem találtam ilyen kérdéseket,Úgyhogy ha valaki mégis talál akkor légyszíves linkelje be.Igazából ennek a diétának az a lényege hogy minden nap egyszer esszel ugyan abba az idő pontba.Nem kell mást csinálni.Plusz ha valakinek tapasztalata elolvassom szívesen.
2020. febr. 20. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Harcosok étrendje kulcsszóval nézz utána vagy időszakos böjt névvel, úgy több infót találsz. Amúgy nekem pl nem menne, vagy sok idő lenne, amíg átallok, elhagyom az etkezéseket.
2020. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2020. febr. 20. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Az időszakos böjtöt az emberek nagy része nem bírja, és hosszú távon hülyeség. Ha abbahagyod, akkor többet fogsz visszahízni, mint amit fogytál.
2020. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Párom így eszik. Reggelizni nem bír, akkor csak kávé+cigi. Ebédelni ritkán szokott,csak kb heti 3 napon. Vacsorára eszik mindig. Hááát 192 centi, de 130 kg. Háj, nem izom. Szóval nem, nagyon nem jó ez az étkezés.
2020. febr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam, 1 hétig bírtam, de nem fogytam tőle.
2020. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!