Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok, Ti nem vagytok így...

Csajok, Ti nem vagytok így ezzel? (fogyàs)

Figyelt kérdés
Én mindig akkor nézek ki bombàn,amikor sokat stresszelek,idegeskedek. Olyankor alig eszem és olyan lapos a hasam,mint az instàn a topmodell csajoknak. Viszont amikor boldog vagyok es a parkapcsolatomban sincs min idegeskedni,akkor jókat eszek es hàt kigömbölyödik az a pocak.Szerintetek mennyire igaz az,hogy amikor az ember a legboldogtalanabb,akkor nez ki a legjobban? (Probalja kompenzalni kulsovel) Mindenkitol az oszintet varom. Koszi csajok :) 27/N

2020. febr. 24. 13:03
 1/10 anonim válasza:
100%

Nálam változó. Volt olyan, hogy depis voltam sokáig és nem bírtam enni, teljesen lefogytam, de olyan is, hogy a stressz miatt kajával tömtem magam kompenzálásként és meghíztam.


Már magam sem tudom, mikor hogyan reagálok a dolgokra.

2020. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Épp ellenkezőleg, én stresszevő vagyok. :D Ha tele van stresszel meg idegeskedéssel az életem, akkor 1 sokat eszek, 2 nincs kedvem/időm/energiám edzeni menni, 3 kisebb gondom is nagyobb annál, hogy a külsőmmel foglalkozzak. Szóval ha valami gáz van az életemben, akkor úgy is nézek ki.

Ha meg minden rendben és boldog vagyok, akkor sokkal kevésbé vagyok éhes és van időm főzni, vagyis egészségesebben étkezem, van kedvem sportolni és van időm foglalkozni magammal. Szóval ha boldog vagyok, a külsőm is 'boldog'

2020. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,johetnek meg:)
2020. febr. 24. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen edzek és figyelek az étkezésem minőségére, szóval sokat nem változik, hogy mennyire nézek ki jól, mert minden ugyanannyi nagyjából, mint minden más napon.

Tény, hogy ha stresszelek, nagyon nehéz ennem, dehát muszáj. Mikor elkezdtem dolgozni és egyetemre járni egyszerre, akkor csak arra figyeltem a sport mellett, hogy amit beviszek, annak a tápanyagtartalma megfelelő legyen, arra nem, hogy akkor is egyek, mikor a stressz miatt nem kívánom... Abban a fél évben 10 kiló simán lement rólam, eléggé leszálkásodtam. 😅 A felét visszaszedtem, mert mellek nélkül borzalmasan néztem ki, de igyekszem tartani.


Szerintem amúgy nyáron a melegben nézek ki a legrosszabbul. Mikor bedagad a lábad, annyira kiszív a nap, hogy a tartásod sem valami esztétikus és csak vonszolod magad, összecsiszolódó combokkal és köldökig izzadt hónaljjal. :D Meg a menstruáció előtti egy hét, mikor nem elég, hogy amúgy is zsíros a bőröd, még rátesz egy lapáttal, fel van puffadva a hasad és a fájdalom miatt ugyanúgy vonszolod magad...

2020. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ideges vagyok én se eszem, amikor ez 2-3 nap akkor ja tök jól lefogyok amikor eltartott 2 hónapig akkor viszont állt ki a vállcsonotm, halvány voltam mint egy kísértet...a boldogság még kilókkal több súlyal is jobban állt...
2020. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
43%
Aki odafigyel magára, az mindig odafigyel magára. Ha boldog akkor éppen azért, ha meg szomorú, akkor meg azért. Nincs baj azzal se, aki nem akar lefogyni, de akkor ne rinyáljon késôbb, ha “kerekedik a pocak”.
2020. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Semmi meglepő nincs abban, hogy ha valaki stresszes és nem eszik, akkor soványabb, mint mikor jókat eszik. Így működik a fogyás és a hízás.


Én alapvetően nem gondolom, hogy a sovány/lapos has egyenlő azzal, hogy valaki jól néz ki. Szerintem ez butaság sok dolog miatt is.


Én 80%-ban egészséges dolgokat eszek, 20%-ban betolok pizzát vagy hamburgert, mellette rendszeresen edzek és így tartom a súlyom 2-3 kiló körüli ingadozással, ami látványban annyira nem feltűnő rajtam.

2020. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok ezzel. Ha jól érzem magam, energikus vagyok, jó a kedvem, ki tudom magam pihenni, jól sikerülnek a dolgaim, jó emberek vesznek körül, van időm magamra, tudok a hobbimmal foglalkozni, odafigyelek arra, hogy mit eszem stb., akkor ez meg is látszik rajtam. Olyankor normális a súlyom, szép a bőröm, sokkal barátságosabb és kedvesebb az arcom, az egész kisugárzásom és több időm, energiám is van magammal foglalkozni. Ha pedig éppen egy rosszabb vagy nehezebb időszakát élem az életemnek, amikor nincsen időm semmire, mindig mindennel sietni kell, stresszelek, aggódok, mindent csak kutyafuttában tudok megoldani, egyedül vagyok, nincsenek mellettem olyan emberek, akikre számíthatnék, kvázi a "túlélésre" megyek és csak kapjak be valamit, ami a kezem ügyébe akad stb., akkor pedig ennek is megvan a hatása. Olyankor meghízok, több pattanásom van, nyúzott vagyok, fáradt, bágyadt, kedvtelen stb., szóval inkább rosszul nézek ki.
2020. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam az a helyzet, hogy stresszes, problémás időszakban is jellemzően, ahogy tw is vagy ezzel, fogyok, extrém lapos lesz szinte a hasam. De amikor kifejezetten repdesek a boldogságtól, és olyan időszakom van, hogy kiugrom a bőrömből, akkor sem jellemző, hogy felszednék, és kicsit kigömbölyödnék. Kicsit az ellenkezője igaz ott is, nem igazán foglalkozok az evéssel, hogy csúnyán fogalmazzak. Azaz eszek,nem koplalok, de csak épp annyit amennyitől nem érzem nagyon ehesnek magam, úgymond olyankor mintha lennének ,,erdekesebb dolgok" az evésnél. Plusz hozzátartozik az igazsághoz, hogy olyankor még inkább rám jön, hogy fokozottabban adni akarok magamra, jól akarok kinézni. Most pl semleges időszakom van, 58 kiló vagyok, (173 centihez), megfogadtam, hogy itt megállok, de most úgy érzem, hogy még jobban tetszenék magamnak 56, vagy akár 54 kilóval. Csak ezzel az a baj, hogy elég evészavar-hajlamos vagyok, és felismertem, hogy már megint a kapujában vagyok, és ez egy csapda. Még többet és többet akarnék fogyni. Ezt tudatosítottam magamban, de megállni nehéz. Mások mondják, hogy jelenleg is már vékony vagyok. És általában én is látom, érzem, hogy kint vannak a bordáim és végre alul sem vagyok vaskos.
2020. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én pont depresszióm miatt ettem mindig sokat, és hát...meghíztam:(
2020. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!