Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni nem...

Hogyan tudnék lefogyni nem sokat csak keveset kevés idő alatt?

Figyelt kérdés
18 vagyok elég alacsony 157cm és 70kg körül. Szeretnék egy kicsit le fogyni. A suli miatt nem igazán tudok mozogni sokat mert mindenemet lefoglalja. De ha van egy kis szabadidőm akkor szoktam edzesni és ha azt nézzük, nem is ülő módú vagyok, mert az itthoni dolgok elvégzése is az enyém és elég nagy a ház, le is izzadok mire végzek. Fogyamatosan azt játsza a szervezetem, hogy fogyok 5 kilót ami eléggé látszik rajtam, aztán visszahízom a dupláját, egy ideje már ezt játszom. Egészségtelenül sem étkezem, valaki esetleg tud valamilyen diétát vagy hasonlót amivel fogyhatok egy keveset (mert tényleg csak 65 köré akarok menni) és megtarthatnám a súlyom? Köszi előre.

2020. febr. 24. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz vissza hízni nem érdemes radikális dolgokban gondolkozni, főleg, ha tanulsz még, csak hosszú távon tartható változtatások érdemesek. Gondold át, hogy mit eszel/iszol egy nap, mi az, amit feleslegesen, akár unalomból eszel, ezeket el kell hagyni. Ne nassolj, ne igyál semmilyen üdítőt.

Egyél kevesebb szénhidrátot, lassan felszívódóakat, ezzel szemben sokkal több zöldséget, lehetőleg minden étkezéshez. pld. Ha reggelire ettél 2 szendvicset, akkor az legyen 1, teljes kiőrlésű, vagy rozs, mellé paprika, paradicsom. Ebédre a levest ne edd tésztával, a főétel köretét szintén felezd el, és egyél hozzá salátát, vagy párolt/sült zöldséget.

2020. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tartós, egészséges fogyàshoz véglegesen életmódot kell vàltani. Úgy nem hízol vissza, mert az alap szokàsaidon vàltoztatsz. Ez vonatkozik az étrendre és a rendszeres mozgàsra is.
2020. febr. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2020. márc. 4. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!