Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék súlyt felszedni?...

Hogyan tudnék súlyt felszedni? 23f

Figyelt kérdés

Szeretek enni mindig jó étvágyam van, de egyszerűen nem hízok.

57-8 kiló vagyok, és olyan a testem mint egy anorexiásé.

Valamennyi sújt föl kéne szednem, de nem valami egészségtelen módszerrel.



2020. febr. 27. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne izmot felszedni, nem? Ha egy anorexiás testre zsírt szedsz fel akkor egy alaktalan skinnyfat leszel. Tanácsolom, hogy sportolj, bármit, de izmosodásra a súlyzós edzés a leggyorsabb és leghatékonyabb. De hízni akkor is csak úgy fogsz ha elegendő fehérjét viszel be, és kalória pluszban vagy. De erről akkora tengernyi magyar és külföldi forrás van, hogy biztosan megtalálsz azonnal minden szükséges információt
2020. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sportolok, nem sokat, de gyógytornára, és falmászásra járok.
2020. febr. 27. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Izomépítésre nem a legalkalmasabb.


De ha csak zsírt akarsz felszedni simán egyél sokat

2020. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nehezen hízol, akkor próbálj minél többet enni, de ne minden szemetet, hanem normális kaját. Ja, és nem árt izmot is építeni már akkor, nem csak zsírt. De fontos, hogy mindekettő legyen, lebetőség szerint, mivel antestzsírod is valszeg egészségtelenül alacsony,ami szintén nem jó.

Amúgy milyen magas vagy?

2020. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
178 körül, már ha nem csal meg az emlékezetem.
2020. febr. 27. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!