Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ketogén vagy chszámlálás?

Ketogén vagy chszámlálás?

Figyelt kérdés
Tapasztalaitokra lennék kíváncsi, ki hogyan szabadult meg pár kilótól, nem nagy súlyból.

2020. márc. 2. 15:34
 1/6 Laylah ***** válasza:
37%
Végeredményben az számít, hogy kevesebb energiát vigyél be, mint amit elhasználsz. Lehet ezt nevezni makrószámolásnak, kalóriaszámolásnak, stb. Ketóval sem fogsz fogyni, ha túleszed magad. A legjobb, ha kiszámolod, hogy mennyi a napi kalóriaigényed, és leosztod: 40-50% fehérje, 30-40% szénhidrát, 10-20% zsír. De ez egyénenként is változhat. Nálunk párommal kb. 130-150g ch, 110-130g fehérje, 25-30g zsír megy, nagyjából 1350 kcal körül.
2020. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nekem a ketogén túl szigorú, a low carb bejött (-15 kg). Normál fehérje, sok zsír, mérsékelt ch (120 g alatt, túlnyomórészt zöldségekből, magvakból). Azóta sem hagytam abba, hogy tartani tudjam a súlyomat.
2020. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kaloriadeficit És TÉNÉ
2020. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Laylah ***** válasza:
Lehet lepontozni, attól még mi fogyunk, ti meg nem. :D
2020. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2020. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Keto, de csak számolva vált be. Csináltam úgy is hogy akkor ettem, amikor éhes voltam, szinte szénhidrát mentesen, de akkor híztam. Rájöttem, hogy kalóriában nagyon el voltam szállva. Azóta szigorú számolás.
2020. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!