Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti tudtok fogyni 3 műszak...

Ti tudtok fogyni 3 műszak mellett, az éjszakai műszak ellenére?

Figyelt kérdés

2020. márc. 2. 17:28
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem igazán sajnos. A másik 2 műszakban tudom tartani a napi 5x kevés étkezést (nekem ez vált be a legjobban), de ilyenkor borul minden, biztos lenne rá módszer, hogy megoldjam, de még nem találtam meg. Illetve edzeni sincs energiám, bár az máskor se nagyon, de éjszakás héten a legnehezebb rávenni magam.
2020. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Simán. Nekem pl az éjszakas műszakban sokkal kényelmesebb lemenni a konditerembe mint délutánosban amikor mindent délelőttre kell bezsúfolnom, vagy mint délelőttösben amikor este hatkor már hulla vagyok.
2020. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Laylah ***** válasza:
100%
Dolgoztam műszakban, párom most is abban van, mindketten tudtunk fogyni.
2020. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aki

Igyis tud fogyni mi a trükkje ?

Ami mukdott nornal munkába most nem megy sőt akkor ennyit se mozogtam mint.most

2020. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos 3 műszakos munkarendben valószínűleg fogynék, pedig nem kéne.
2020. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Laylah ***** válasza:

A trükk? Fix étrend. Felkelsz, egy órán belül reggeli, utána három, max. négy óránként eszel, napi 5 étkezés.

Mondjuk most nézem, mi két műszakban voltunk, de nem tudom, változtat-e valamit a tényen, hogy így is fogytunk, sőt, párom éjszakásban gyorsabban fogy mint nappalosban.

2020. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Laylah ***** válasza:
Edzeni mondjuk nem jártunk, mindkettőnknek mászkálós melója volt (neki ugye még mindig az), 13-16k lépéseket tettünk egy-egy műszak alatt, nem igazán ültünk le. Lényegében egy 12 órás alacsony intenzitású kardió volt az egész. :D
2020. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A felkelés utáni eves oké de alig van szünet és sokszor inkább mosdó stb és Nemtudok enni 😭
2020. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laylah ***** válasza:
Mondjuk a LifeTilt-es közös fogyás programban tudtommal most 3 étkezés van egy nap. Egy hétig minden nap ugyanaz a kaja van, mármint megadják az alapanyagokat és azt csinálsz belőle, amit akarsz, néhányan elvesznek egyik étkezésből egy alapanyagot és hozzáadják egy másikhoz, stb. Előnye: háromszori étkezés, szóval van egy reggelid, melóban egy ebéd, otthon egy vacsora; egyszerre meg tudsz főzni több napra, nem kell 6 félét kreálnod. Hátránya: unalmas egy hétig ugyanazt enni; nem olcsó (de legalább hatásos, ahogy a csoportban több százan írják).
2020. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hárommal még nem próbáltam de kettővel simán megy. Annyi a lényeg hogy minden nap 6-8 órás étkezési ablakom van, utána 16-18 órán át csak víz.
2020. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!