Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van rá mód, hogy nagy fenekem...

Van rá mód, hogy nagy fenekem legyen és kicsi hasam kis derekam?

Figyelt kérdés
Szóval 51 kg vagyok most, még soha nem voltam 50 kgnál több és félek, hogy az évekkel sokat fogok hízni. Nekem nagyon tetszik a fenekem mert nem olyan pici, egyelőre vékony derekam van szélesebb csípőm és lapos hasam, de ha ennél jobban le fogyok el tűnik a fenekem is. Van rá mód, hogy ne hízzak de legyen nagyobb kerekebb fenekem?
2020. márc. 3. 20:35
 1/9 anonim válasza:
43%

Eddz! és étkezz egészségesen(pl. Megfelelő természetes protein bevitel)

Lehetséges, hogy ha már több ideje edzel a mérleg többet fog picivel mutatni, de az csak az izom tömeg növekedése, nem pedig zsír.

2020. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Súlyzós edzés. Láttál már fitneszes, testépítős csajokról képeket? Vékony derék, nagy izmos kerek fenék.
2020. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És ez otthon is kivitelezhető?

Mert az én 50kmes körzetemben nincs edzőterem. Falun lakom 😂

2020. márc. 3. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell edzőterem.


Jógázz, szobabiciklizz lassan úgy hogy állsz rajta és nem az ülésen tekersz. Hátizsákba rakhatsz súlyt is.


Csináld napi egy órát megállás nélkül, max lassítás megengedett.


Kemény, kerek feneked lesz tőle!

2020. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Edzeni kell.

Mert ha felszedsz izmot a fenekedre es utana lefogysz akkor pont olyan leszel mint amit írtâl. :D


Lehet guggolni súly nélkül, de nem annyira célravezető. Esetleg egylábon. Vagy vedd a nyakadba a kistesódat ha van. De a legjobb mégiscsak edzőteremben lenne. Persze értem hogy nincs a közelben...

2020. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogsz a kezedbe egy-egy kb 2-2,5 literes vizes palackot és azzal kezdel el guggolni és kitöréseket végezni.
2020. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha az alkatod nem olyan eredetileg, akkor nem. Tönkreteheted magad zabálással és rossz életmóddal, de minek? Mert valaki szerint az a szép?
2020. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Youtube-on, Instán is van egy csomó videó fenéknövelő gyakorlatokról.

Egyébként ha fogysz, akkor nem fog feltétlenül eltűnni a feneked. Max. ha éhezel.

2020. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó vagy úgy, ahogy vagy... ezen nem kell túlságosan agyalni.
2020. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!