Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne ájuljak el?

Mit tegyek hogy ne ájuljak el?

Figyelt kérdés
Már két hónapja fogyókúrázok. Ami nállam azt jelenti h kb 700kaloriat fogyasztok naponta. Ugyanis a genetikámnak köszönhetően már 1200kaloriától (körülbelül) hízok. A két honap nagyrészében ez nagyon jól működött és teljesen egészséges tempóban adtam le a kilókat. Viszont időszakosan rámjön az h pl 2-3 napig minden felállásnál elszédülök, elsötétül minden illetve ájulás közeli helyzetbe jutok. Mit tegyek hogy ez ne történyen meg és még néhány kilót lehetőleg fogyjak is? Nem akarok hízni se de elájulni se.

2020. márc. 4. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Egyél!
2020. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Eszek. Egy percig se szoktam éhezni. 🤷‍♀️
2020. márc. 4. 15:11
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Te azt hiszed, hogy nem éhezel, a szervezeted jelzi, hogy igen! Egyél 1500kcal, és kezdj el sportolni.
2020. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél koporsót. Ha tovàbbra is ezt a hülyeséget csinàlod, szükséged lesz rà.
2020. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Napi egészséges ételekből minimum 1200 kalóriát kell enni.

Te koplalsz, és vissza fogod hízni a kg-kat, amint elkezdel normálisan étkezni.


Mit eszel egy nap? Mit sportolsz?

2020. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy genetikailag 1200kcaltól hízol. Ezt a hülyesèget. Hány kikó vagy hány centi ès hány èves?


1500kcalt èrdemes megenni mèg a leve konyabb embernek is. Ezzel ìgy korházban fogsz kikötni.

2020. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Genetika... jah...


1500 alatt KOPLALÁS! Te lehet nem, de a szervezeted ÉHEZIK!

De te tudod.

Normálisan kell enni, és edzeni, nem minden szrt összezabàlni, mégha csak 700 kcal-t is..

2020. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Soha életembe nem ettem még 1500kaloriát, mégis egészen egészséges vagyok de van súlyfeleslegen. Pluszba nem mondanám azt hogy hú de nagyon sportolok de minden nap szoktam kicsit edzeni. És akármilyen hihetetlen tényleg nagyon hajlamos vagyok a hízásra ezért nem ehetek többet. Maximum az 1000koria. Azon gondolkozom is h elkezdek annyit enni.
2020. márc. 4. 18:14
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Hát vizsgáltasd ki magad mondjuk pajzsmirigyre...

Te születésedtől fogva számolod a kalóriákat? :D az igen

Figyi lehet én is azt hiszem, hogy 1000 kcal-t eszek naponta... aztán tegnap vacsira bevágtam egy 891 kcal tartalmú pizzát. :,D


Ebédre milánóit. Reggelire saját műzlit. Tejjel.

DE tudod mit csináltam? 1,5 órát futottam, és hasaztam. Ja és pajzsmirigyALULműködésem van. És 40 kiló vagyok.

Kérem még a kifogásokat..:)

Továbbá gondolom azt sem fogod megérteni, hogy a koplalástól hízol... mindegy.

2020. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Soha életembe nem ettem még 1500kaloriát, mégis egészen egészséges vagyok de van súlyfeleslegen.


---


Te csak azt hiszed. Igaz, nem tudom hány éves vagy, de ha mondjuk 8-10, akkor valóban elképzelhető.

2020. márc. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!