Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok mellből is?...

Miért nem fogyok mellből is? (FIÚ, kép lent)

Figyelt kérdés

Itt van egy ilyen előtte-utána kép, remélem meg tudjátok nézni:

[link]

20 kiló mínusznál járok (115.5 kg is volt decemberben, ott még nem fotóztam).

Nagyon zavaró, hogy mellből nem megy le. Lehet hogy fotón nem látszik annyira. De igazából az zavar a legjobban. Mint egy nőnek kb olyan volt már, de diétával és mozgással sem változik, mintha onnan semmi nem ment volna le. Van esetleg valami torna, amivel eredményt érhetek el azon a téren is? Vagy csak folytassam amit eddig csináltam (heti 2-3x 30 perc ugrókötél, mindennapos séta legalább másfél óra, diéta mellett), és majd lesz? Vagy az csak műtéttel lenne eltávolítható?

Várok válaszokat. Remélem valakinek van valami ötlete.

22/F, 176 cm, jelenleg: 95.4 kg



2020. márc. 5. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogytál onnan is. Csak gondolom genetikailag nem onnan fogy első körökben. Szerintem elég jó amit csinálsz. Lesz az még látványosabb is. Sajnos hosszú idő ez, de dícséretes a kitartásod.

Műtétre nincs szükség, le fog az menni. Esetleg konditerembe is járhatnál, hogy kicsi izmot szedj fel. Az izom fenntartásához több kakória szükséges, ezért kicsit többet tudnál fogyni (elviekben). Meg ott több gép van ami segíti a fogyást.

De így is jó lesz minden, ha fojtatod.

Kitartást! Sok sikert! :)

2020. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A képek alapjàn pedig fogysz mellből is szépen. Legyél türelmesebb, december még csak most volt.
2020. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal kisebb a melled a 3. képen, mint az elsőn. Az elsőn még tényleg olyan volt, mint egy mell. A 3. már inkább férfi mellkas.
2020. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogysz. Folytasd, csak ne ilyen drasztikusan!
2020. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogysz mellből is, de biztonság kedvéért megnézethetnéd, hogy az gyno-e (a "gömb jellegű" formája miatt mondom, de lehet, hogy a kép torzít.)
2020. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogytál
2020. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom, "rosszabb" képre számítottam. Súlyod ellenére nem vagy az a puha, lötyögős fajta, azoknak szokott megmaradni a mellük, hurkájuk nagyobb fogyás után is. Még egy tízest fogysz, jó lesz az, jó felé halad, nyugi.
2020. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!