Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok a derekamból?

Miért nem fogyok a derekamból?

Figyelt kérdés

Most másfél hónapja diétázok.

Odafigyelek mit eszek es nem sokat es minen másnap kardozok órát. Minden nap hasatok. 6kikot fogytam.

A csípőmből lement 110rol 103ra. A derekem maradt 90centi. Pedig pont ez lenne a főcélpont.

Tudom hogy nincs helyi zsirégetés, de valami oka csak van hogy pont ott marad zsír.



2020. márc. 10. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs oka, genetika, nekem is számosan megy le 1-1 területről látványosan a zsír. Ha 20kg fogyás után is ugyanannyi a derekad akkor kell gondolkodni ezen.
2020. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Autocorrect....


Szóval nekem is teljesen váltakozik az, hogy honnan megy gyorsan, hol stagnál.

2020. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A testrészek fogyàskor nem feltétlen arànyosan vàltoznak. Nekem pl 10 cm lement derékból és csípőből mire a mellemből egyàltalàn megindult a dolog. 1 év alatt csak 10 centi ment belőle. Derékból csípőből a duplàja.

Majd fogsz idővel derékból is fogyni, de amúgy alkat függő is. Egy alma vagy oszlop testalkatú embernek pl sose lesz olyan hangsúlyos dereka mint egy homokóra/ körte alkatúnak.

2020. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!