Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 20 percet ugrókötelezek...

Ha 20 percet ugrókötelezek olyan bontásokban, hogy 5 perc ugrókötelezés 2 perc pihi (sétálás), akkor ugyanannyira hatásos, mint hogyha egyszerre ugrókötelezek 20 percet?

Figyelt kérdés
szeretnék pár kilót leadni :)

2020. márc. 10. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Próbáld ki ezt: 1 perc intenzíven, vidd fel a pulzusodat a maximum pulzus 80%-ra, utána egy perc pihi. Ezt csináld 10-15 percig.

Vagy negyven percig olyan tempóban, hogy tudj mellette beszélgetni.

2020. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Fogyas szempontjabol meg valamivel hatasosabb, mert osszesen tobb ideig lesz magas a pulzusod, es ehhez a szervezet tobb energiat igenyel. De en amugy csak 2 percet birok egyben. Persze lehetne ebben is fejlodni, de en csak akkor szoktam ugrokotelezni, ha mas sportra nincs lehetosegem.
2020. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok ugrókötelezni, és hát fogytam is vele. Utolsóhoz csatlakoznék - én is csak 2 percet bírtam egyszerre, utána 1 perc pihi, ezt ismételtem 10x vagyis 30 perc. Ezt heti 2-3x csináltam meg. Amelyik nap nem volt ugró, akkor sétáltam, esetleg lassú kocogás.

Egyébként ahhoz hogy egyszerre csinálj végig 20 percet, ahhoz szükséged van egy bizonyos edzettségi szintre, az a kérdés, hogy neked az adott vagy nem... Fölösleges kikészítened magad ha nem vagy még elég edzett hozzá hogy egyben lenyomd, csak durva izomláz lesz a vége.

2020. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi válaszokat :) Sokat segítettek
2020. márc. 14. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!