Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Részletek...

Fogyni szeretnék. Részletek lent. (? )

Figyelt kérdés
Habár nem tartom magam különösebben kövérnek, mégis van rajtam kb. 8kg zsírfelesleg. Természetesen az égészséges étkezés, napi min. 2l víz és sport elengedhetetlen, ezt tudom. Inkább arra vonatkozik a kérdésem, hogy deréktájról, combról és fenékről (a 3 mumusom) milyen edzéssel fogyhatnék? Főként a fenekem fölött, a derekamon(?) van zsír, amit másnál még nem is láttam, nem tudtam, hogy ez egyáltalán lehetséges.;) Milyen edzést ajánlotok? (bocsánat az értelmetlen fogalmazásért)
2020. márc. 11. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fogysz, akkor mindenhonnan égetsz kalóriát, nem csak egy testrészről. Persze az izmokat lehet fejleszteni az adott testtájakon, bár abban nem tudok segíteni.
2020. márc. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs irányított fogyás, nem onnan fogysz, amelyik izomcsoportot használod.
2020. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól mondják, nincs helyi zsírégetés. Azt tudod csinálni, hogy tartasz egy diétát, sportolsz mellette és amint úgy látod hogy lement a felesleg pl. a derekadról, (mindenhonnan fogyni fogsz, de mindjárt jön a csavar) akkor elkezdesz olyan testrészekre edzeni, amit előtérbe akarsz helyezni. Pl. a fenekedből lett egy leeresztett valami (viszont a derekad cserébe vékonyabb lett) akkor a fenekedet már meg tudod edzeni, (helyi izomnövelés létezik, csak helyi zsírégetés nem)

Remélem érthető volt :D

2020. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!