Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lany vagyok 170cm vagyok es...

Lany vagyok 170cm vagyok es 60kilo. Tudom hogy nem tunik soknak, de nagyon meglatszik rajtam. Szeretnek kb 7-8 kilot leadni. Mennyi idore lenne szukseg hogy egezsegesen leadhassam? Milyen etrendet, modszereket javasoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a gyumolcsoket, mennyire kene hanyagolnom oket a dietahoz?csokoladet, cukrot egyaltalan nem eszem.
2020. márc. 13. 11:35
 1/6 K.Betti válasza:
80%

Szerintem teljesen normális a súlyod a magasságodhoz képest, nem hiszem hogy szükséged lenne fogyásra. Ha nem vagy elégedett magaddal akkor lehet én inkább csak formásítanék meg feszesíteném a testem. De ha fogyni szeretnél akkor az ideális szerintem 1kg/hó. Akkor szépen ütemesen szokik rá a szervezeted a súlyvesztésre, és nem is jön vissza. Nekem legalábbis nem jött. :)

Gyümölcsöknél az alma fogyasztása kifejezetten jó ha fogyni akarsz. Ami talán hanyagolható az a banán, avokádó. Ezeknek nagy a kalória tartalma. De keress rá hogy a google mit ajánl.

Én még régebben ezen az oldalon vezettem a fogyásomat, szerintem egy próbát megér: [link]

2020. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ne akarj leadni ilyen sok kilót. Nem kell. Inkább alakformáló torna, edzés kéne. Neked nem kell kevesebbet enni, mert nem vagy túlsúlyos. Inkább a mozgásra kéne rámenni.

Ha nem kilószámra eszed a gyümölcsöt, akkor jó. Sőt, ajánlott is naponta fogyasztani.

2020. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Csatlakozom, neked izomzat fejlesztésére van szükséged, nem fogyásra; esetleg pszichológusra.
2020. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Én is azt tudom tanácsolni, hogy csak lassú ütemben fogyj, a havi 1 kiló tényleg biztonságos, abból a szempontból, hogy kisebb az esély, hogy visszajöjjön. Ne légy türelmetlen, hidd el, a gyors fogyásnak sosincs jó vége. Egyél naponta 1600 kcal körül, vagy ha aktív életmódot folytatsz, akár többet is, és mozogj sokat, mert elsősorban szerintem nálad főleg a formásodásra kellene helyezni a hangsúlyt. Bár meg tudlak érteni, ha elégedetlen vagy, meg ha a 60 kiló nem is sok ilyen magassaghoz, en 173 centi magas és 58 kiló vagyok, és meg mindig tovább fogynék.
2020. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem a kiló sok, hanem az izom hiányzik.

Erősítő edzések: TRX, alakformáló, interval edzés, esetleg súlyzós stb...

A gyümölcsöt nehogy hanyagold.

Mozogni kell, 1 kg izom negyede akkora mint 1 kg zsír :)

Mozgás után majd kívánod is a fehérjetartalmú kajákat, azt sem kell megvonni magadtól. Meg a zsírt sem egyébként. Csak mindent mértékkel kell fogyasztani, változatosan.

2020. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, köszi a lepontozást, nem tudom mi rosszat írtam.
2020. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!