Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik a testemmel ha...

Mi történik a testemmel ha minden nap megeszek 300 g olajos magvat? Zsírként rakódik rám? Vagy valahol hasznosul? Vagy mi lesz ezzel a rengeteg kalóriával?

Figyelt kérdés
170cm/58 kg vagyok, sportolok (heti 5 ször sulyzós edzés).

2020. márc. 14. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Elkezd kampósodni az orrod, majd papaguy csőrré alakul idővel. Ez után elkezdenek nőni a tollaid.
2020. márc. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Napi 30 deka olajos mag?!


Hat a borod nem fogja megkoszonni, az tuti, tele leszel akkora pattanasokkal, mint a haz.

2020. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez elég sok kalóriában is.
2020. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg a feleslegből zsír lesz, mi más lenne?
2020. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Az olajos magvakban rengeteg hasznos tàpanyag van. Igen, a zsírok is azok. Az ebben levő energia teljesen màs, mintha pl fehérlisztes cukros dolgot ennél. Ha nincs allergiàd akkor simàn eheted. Igaz, 300g kicsit talàn sok, ( elég laktatóak), én olyan 60 és 100g között szoktam enni, minden nap, fogytam màr, nem keveset.
2020. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hetek óta ennyi magot eszek naponta és nincsenek pattanásaim. Tudom, hogy az olajos magvak jók a testnek, de nagyon ki vagyok rájuk éhezve, mindig szerettem öket de most a szokásosnál is jobban! A hasznos válaszokat köszönöm, a többit nem :D
2020. márc. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!