Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiások! Mennyit fogytak...

Anorexiások! Mennyit fogytak 5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Én 20at, 67bol 47 kg lettem, 7 hónap után 37..


Azota 57 vagyok 🙏

2020. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%

Én 15-t fogytam 60 kg-ról 45-re pár hónap alatt. (Csak annyit ettem hogy életben maradjak.)

Most tartom ezt a szintet mert nem akarom hogy a családom aggódjon és mert szeretnék egy fiúbarátot.

Olyan kellemetlen lenne ha a beesett csontos arcomat puszilgatná..

2020. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
65%

Nem vagyok rá büszke, mint látod mások is lenéznek miatta.

Sok mindenben akadályoz a tömegem. Erős szorongást okoz és végre suliba sem kell mennem, így magamat kell ellátom ami nem nagyon megy.


Kérlek vigyázz magadra és ne gerjessz plusz problémákat mert akkor még szomorúbb leszel. Tapasztalat. Kérj segítséget, tényleg.

2020. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Én nagyon lassan fogytam, de igazából csak súlyt akartam egy idő után tartani, de nem ment

44 kg voltam, és lefogytam 37-re kb fel év alatt, aztán 3 hónap múlva már csak 32 kg voltam, de az már nekem is sok volt, nem tetszett, csak nem tudtam kiszállni a mokuskerekbol

2020. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Én kb 10 kilót. De nekem az volt, hogy keveset ettem aztán hetente 1x minimum bezabáltam valamit, annyira, hogy nagyon fájt utána a hasam, puffadtam stb. ( a legtöbb egy nap 8000 kcal volt) Szóval ez ilyen kevert anorexia volt. En is meglepődtem, de ezt is annak nevezik, van diagnózisom róla.

Aztán nem bírtam tovább, de lelassult az anyagcserém és mindent visszahíztam (173/60 lettem) es sztem ha eszek továb rendesen, akkor több is visszajött volna. De azóta ez az egész átment bulimiába es napi 1-20 között mozog hanyszor hányok. Azóta tartom a szerintem minimum súlyot, amivel a szervezetem 'elvan' (56,57). De meg nem vagyok sovany és szeretnek pár kilót fogyni. De ez az egesz nem éri meg, ha tehetem bele se kezdek. Ahogy kerülsz bele az étkezési zavarba, csak egyre elegedetlenebb leszel a külsőddel+ elmaradó menstuáció, hidegrázás, szédülés, hajhullás, gyomorproblemák garantáltak. És persze minden anorexiás visszahízik egy átalagos súlyra de inkabb tovább mert szétcseszi az éhezés az anyagcserét. Én 1 honapot koplaltam végig durván és már az is annyit ártott, hogy kb 1 év volt, mire tudtam enni rendesen és átlagos mennyiségű kajától nem híztam.

2020. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
5 kg
2020. júl. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en 20at
2020. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!