Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elvileg normál tartományban...

Elvileg normál tartományban van a bmi-m, mégis hájas vagyok. Hájas a karom, a combjaim, narancsbőrösek, vastagok és löttyedtek. A hasam szintén. Mit egyek, mit sportoljak és mennyit, hogy ne legyek zsíros?

Figyelt kérdés
150 cm és 48 kg vagyok. Erre sokan azt mondják, hogy ne legyek kritikus magammal szemben és nem kell fogynom, de egyáltalán nem vagyok csinos. Sportolnom kell, de mit és mennyit? Az étkezésre próbálok figyelni, a problémám, hogy nagyon szeretem a szénhidrátot, kenyerek, tészták, bár ezekből csak teljes kiőrlésűt eszem,de nyilván vissza kell vennem. Ezt leszámítva azt gondolom elég jól étkezem. Nem eszem édességet, maximum egy héten egyszer 2-3 kocka csoki, csipszeket egyáltalán nem, tejtermékeket mértékkel, húsok közül kizárólag csirkemellet. Gyerekként elég rosszul étkeztem, nagyon egyoldalú volt a táplálkozásom, sosem ettem szinte főtt ételt,mindig csak kenyér, szendvics. Azonban 4 éve próbálok figyelni erre. Lehet, hogy a sokévi rossz étkezéstől vagyok még mindig ilyen hájas? Hízni az utóbbi időben nem híztam, egy két kiló plusz mínusz van maximum, de azt látom magamon, hogy egyre inkább zsírosodok. 26 éves vagyok. Segítenének nekem mi lehet a baj és hogyan tehetek ellene?
2020. márc. 15. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg skinnyfat vagy.



Azt tanácsolom, hogy adj le 6-8kg-ot kalóriadeficites, szénhidrát szegény diétával, és utána építs izmot súlyzós edzéssel, enyhe kalóriapluszos étkezéssel. Ez egy hosszú idő, de 48kg leszel, mint most, csak testkompozíció változással

2020. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A diéta alatt milyen sport ajánlott? Szobakerékpár és napi 20 perc torna jó lehet?
2020. márc. 15. 07:31
 3/5 anonim válasza:

Napi 20 perc rengeteg, és ha kalóriadeficitben vagy nem biztos hogy bírni fogod ergo lehet elmegy a kedved és hagyni fogod a fenébe.

Ha izmosodni akarsz inkább súlyzós edzést végezz. Rengeteg jó videó van a neten.

Fenék és has edzéseket érdemes végezned, ha tartod a diétát pár héten belül látni fogod a változást. (Ajánlom Pamela Reif videóit, yt-n)

2020. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Napi 20 perc rengeteg, és ha kalóriadeficitben vagy nem biztos hogy bírni fogod ergo lehet elmegy a kedved és hagyni fogod a fenébe."


De hát mindenki ezt csinálja...én is, csak így lehet.



Kérdező: zsírégetésre a legjobb a HIIT edzés, nézz utána.

2020. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 15. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!